KULÜBÜ ZARARA UĞRATANLAR ŞİRKETTEN CUKKAYI GÖTÜRÜYOR!

Savcı KARDEMİR KARABÜKSPOR davasıyla ilgili iddianame hazırladı. Dava Türk Spor Tarihinde bir ilkti. Ancak ne hikmetse bir arpa boyu ilerleme kaydedilemedi…! Peki, ne diyor Sayın Savcı iddianamesinde? “Kulüp ceosu Hakan Ayvaz’ın;  bazı menajerlere verildiği iddia edilen 56 çeki ciro ederek 3.507.000.00 avro ve 152.000.00 TL tahsil ettiği, bu çeklerin 1.204.500.00 avrosunun Ferudun Tankut ve Hakan […]

KULÜBÜ ZARARA UĞRATANLAR ŞİRKETTEN CUKKAYI GÖTÜRÜYOR!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 22 Şubat 2021 - 2:26 'de eklendi ve 90 Kez Okundu


Savcı KARDEMİR KARABÜKSPOR davasıyla ilgili iddianame hazırladı. Dava Türk Spor Tarihinde bir ilkti. Ancak ne hikmetse bir arpa boyu ilerleme kaydedilemedi…!

Peki, ne diyor Sayın Savcı iddianamesinde?

“Kulüp ceosu Hakan Ayvaz’ın;  bazı menajerlere verildiği iddia edilen 56 çeki ciro ederek 3.507.000.00 avro ve 152.000.00 TL tahsil ettiği, bu çeklerin 1.204.500.00 avrosunun Ferudun Tankut ve Hakan Yılmaz tarafından düzenlendiği, 1.985.000.00 avrosunun ise Tankut ve Tolga Gül tarafından düzenlendiği…..”

Yani bu günün parasıyla yaklaşık 30 milyon….!

Adamın biri kulüp tarafından yazılan 56 çeki sahte ciro ile tahsil ediyor, bu çekleri tanzim eden bazı şahıslarda halen KARDEMİR’den her ay yaklaşık 36-40 bin arası maaş ya da huzur hakkı almaya devam ediyor.

Başta KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Alparslan Bayraktar olmak üzere birileri bunun hesabını kamuoyuna vermeli..!

Sayın Alparslan Bayraktar; o zaman size şu soruyu sormazlar mı; “ O zaman sizin farkınız ne, siz bu şirketin başına ne için geldiniz? Madem her şey eskisi gibi olacaktı, hiçbir şey değişmeyecekti, o zaman siz bu koltuğa neden geldiniz?  Bu şehrin vekilleri ve bir takım sözde akilleri Karabükspor’u kurtarma adına sizlerle görüşme yaptığını iddia ederken; bu kulübü bu girdaba saplayan çeklere imza atan bazı adamların halen bu şirketten her ay en az bir yönetim kurulu üyesi kadar para almasını nasıl izah eder siniz?”

Şunu biliyoruz ve eminiz;

Sizler Sayın Berat Albayrak’ın ekibisiniz. Atamanızın hemen ardından bakanlık nezdinde yaşanan değişim sizde de ciddi bir endişe yarattı. Bazı kurumlardaki aziller sizde de; “Acaba bizde de aynı durum yaşanabilir mi?” sorusunu akıllara getirdi.

Korkmayın, rahat olun.

Çünkü bu şehir, şehrine ve ülkesine sahip çıkan herkese sahip çıkar.

Siz yeter ki farkınızı fark ettirin, adı şaibeye karışanları temizleyin….!

YORUMLAR


    0 YORUM