KÖYÜN GENÇLERİ HIRSIZLARI PAKET YAPTI!

Karabük’te güpegündüz hırsızlık girişiminde bulunan 3 şahıs köyün gençlerine takıldı. Olay, akşam saatlerinde Karabük merkeze bağlı Aşağı Kızılcaören Köyü’nde meydana geldi. Bir kamyonet ile Soğanlı Çayı kıyısında yer alan KARDEMİR’e su sağlayan kuyuların olduğu bölgeye gelen şüpheliler, oksijen kaynakları ile kuyuların demir merdivenlerini ve korkuluklarını keserek çalmak istediler. İşlerini tam bitirip olay yerinden uzaklaşmayı planlayan […]

KÖYÜN GENÇLERİ HIRSIZLARI PAKET YAPTI!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 08 Nisan 2021 - 23:59 'de eklendi ve 3.724 Kez Okundu


Karabük’te güpegündüz hırsızlık girişiminde bulunan 3 şahıs köyün gençlerine takıldı.

Olay, akşam saatlerinde Karabük merkeze bağlı Aşağı Kızılcaören Köyü’nde meydana geldi. Bir kamyonet ile Soğanlı Çayı kıyısında yer alan KARDEMİR’e su sağlayan kuyuların olduğu bölgeye gelen şüpheliler, oksijen kaynakları ile kuyuların demir merdivenlerini ve korkuluklarını keserek çalmak istediler.

İşlerini tam bitirip olay yerinden uzaklaşmayı planlayan hırsızların hesap edemediği ise köyün gençleriydi. Köy sakinlerinden olan ve Bartın’da askeri personel olarak görev yapan bir ağabeylerinin önderliğinde hırsızları derdest eden köy gençliği, önce jandarmaya, sonra ise KARDEMİR güvenlik birimlerine haber verdiler ve ekipler gelesiye kadar hırsızları muhafaza ettiler. Köylü gençler daha sonra olay yerine gelen jandarma ekiplerine hırsızları teslim ettiler.

YORUMLAR


    1 YORUM

    • Ahmet TAŞLIOĞLU 9 Nisan 2021

      Adamsınız. Adamdır benim köyümün insanı. Helal size Asitlii gençlik.

      Cevapla