KÖYLER ASFALT BEKLİYOR KÜMESİN ÖNÜ OTOBAN!

Karabük’te devlet yatırımları durma noktasına geldi, hatta birçoğu da durdu. Durum böyle olunca da şehrin iktidar milletvekilleri çareyi Özel İdarenin yaptığı çalışmalarda fotoğraf çektirmekte buluyor. Evet, ülkemiz ve dünya büyük bir ekonomik mücadele veriyor. Devletimiz kemer sıkıyor, ama ne hikmetse Karabük bu kemeri son deliğe kadar sıkıyor. Gördüğümüz kadarıyla bir tek Ak Parti İl Başkanı […]

KÖYLER ASFALT BEKLİYOR KÜMESİN ÖNÜ OTOBAN!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 20 Ağustos 2020 - 1:33 'de eklendi ve 1.106 Kez Okundu


Karabük’te devlet yatırımları durma noktasına geldi, hatta birçoğu da durdu. Durum böyle olunca da şehrin iktidar milletvekilleri çareyi Özel İdarenin yaptığı çalışmalarda fotoğraf çektirmekte buluyor.

Evet, ülkemiz ve dünya büyük bir ekonomik mücadele veriyor. Devletimiz kemer sıkıyor, ama ne hikmetse Karabük bu kemeri son deliğe kadar sıkıyor.

Gördüğümüz kadarıyla bir tek Ak Parti İl Başkanı Sayın İsmail Altınöz’ün takip ettiği bazı yatırımlarda sonuç alınıyor ve ihale aşamasına geliniyor. Peki ya Sayın vekillerin takip etmesi gereken konular?

Mesela ben Endüstri Meslek Lisesinin karşısındaki binada aylardır karınca boyu bir ilerleme göremiyorum. Ha keza stadın arkasındaki okul yıkıldı ve o mezbele durum aylardır ortada.

Sağlık mı, hastane mi? Onu konuşmaya zaten hiç gerek yok!

Durum böyle olunca muhterem vekiller ne yapıyor? Çareyi Özel İdarenin yaptığı çalışmalarda fotoğraf çektirmekte buluyor. Peşinen söyleyelim; bu millet bunu yemiyor!

KARDEMİR çalışanları ve en zor günlerde elini taşın altına koyan hissedarlar başta olmak üzere bu şehir; bir şirketin ve bir şehrin küllerinden doğuşunu, bu şirkete yönetim kurulu üyesi olasıya kadar Karabük’ün yerini haritada bile bilmeyen adamlara mal edenleri affetmez. Unutmayınız ki insanların hafızası olduğu gibi şehirlerinde hafızası vardır!

Şimdi ne yapıyor sunuz?

Ankara’da işleri halledemeyince çareyi Karabük’te Özel İdarenin çalışmalarında fotoğraf çektirmekte buluyorsunuz.

Ne hikmetse de hep aynı ilçe, yani Ovacık..!

Peki, siz o fotoğrafları çektirirken bu işleri programlayan İl Genel Meclis Üyeleriniz nerede?

Ha bu arada, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanlığı için şehirde başlatılan kampanyaya CHP vekilinden bile sonra destek veren muhteremler; kıskandığınız, çekemediğiniz, istese köyünün yolunu otoban yaptıracak güce sahip insanın köyünün yolu sıcak asfalt bile değil!

Ama siz ne yapıyorsunuz?

Programı bozuyorsunuz, grup yolları dururken köylerde ara yolları, hatta kümes önlerini sıcak asfalt yaptırıyorsunuz. Sonrada bu bir başarıymış gibi pişkin pişkin fotoğraf çektirip paylaşım yapıyor ve haber yaptırıyorsunuz!

Size tek bir cümle söyleyelim; gölge etmeyin başka ihsan istemiyoruz..!

Başta Ak Parti camiası olmak üzere bu şehri şu noktaya getirdiniz; “Bunlar gibi vekillerimiz olacağına keşke hiç olmasaydı…!”

Haksızlar mı?

Sonuna kadar haklılar..!

Köyüne telefon getiremeyen adamdan bu şehre vekil mi olur. Merhum Veysel Atasoy 1983’te getirmiş.

Mekanı cennet olsun….

YORUMLAR


    0 YORUM