Kış Gelmeden Sen Gel

Safranbolu Belediyesi Hayır Çarşısı tarafından başlatılan “Kış Gelmeden Sen Gel” projesi kapsamında yardımlar yapılmaya başlandı. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatı ile başlatılan ve daha önce durum tespiti yapılmış ihtiyaç sahiplerine evlere odun, kömür ve soba yardımları başladı. İhtiyaç sahibi vatandaşların sıcak bir kış geçirmelerini amaçlayan projede hayırsever vatandaşların duyarsız kalmadıklarını ifade eden Köse, “Geçtiğimiz […]

Kış Gelmeden Sen Gel
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 16 Aralık 2019 - 17:34 'de eklendi ve 223 Kez Okundu


Safranbolu Belediyesi Hayır Çarşısı tarafından başlatılan “Kış Gelmeden Sen Gel” projesi kapsamında yardımlar yapılmaya başlandı.
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatı ile başlatılan ve daha önce durum tespiti yapılmış ihtiyaç sahiplerine evlere odun, kömür ve soba yardımları başladı.
İhtiyaç sahibi vatandaşların sıcak bir kış geçirmelerini amaçlayan projede hayırsever vatandaşların duyarsız kalmadıklarını ifade eden Köse, “Geçtiğimiz günlerde başlattığımız ve daha önceden belirlediğimiz ihtiyaç sahiplerinin evlerine yakacak yardımlarımız başladı. Bununla beraber yardımlar gelmeye devam ediyor” dedi.
“Kış Gelmeden Sen Gel” projesine destek veren tüm hayırseverlere teşekkür eden Köse, “Safranbolu Belediyesi olarak sosyal ve vatandaş odaklı belediyecilik anlayışımız ile halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR


    0 YORUM