Kastamonu iş dünyası tek yumruk

Kastamonu genelindeki oda ve borsaların yönetim kurulu ve meslek komiteleri üyelerinin katıldığı Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı ve geleneksel iftar yemeği, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Turgay Dellaloğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Fındıkoğlu’nun evsahipliğinde gerçekleşti. İftar programına KATSO Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, KATSO Meclis Başkanı Turgay Dellaoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri, Borsa Meclis […]

Kastamonu iş dünyası tek yumruk
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 31 Mayıs 2019 - 16:07 'de eklendi ve 486 Kez Okundu


Kastamonu genelindeki oda ve borsaların yönetim kurulu ve meslek komiteleri üyelerinin katıldığı Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı ve geleneksel iftar yemeği, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Turgay Dellaloğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Fındıkoğlu’nun evsahipliğinde gerçekleşti.

İftar programına KATSO Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, KATSO Meclis Başkanı Turgay Dellaoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri, Borsa Meclis Başkanı Ömer Faruk Yanık, Tosya Ticaret Odası Başkanı Metin Ekşi, İnebolu Ticaret Odası Başkanı Şakir İşeri, Taşköprü Ticaret Odası Başkanı Murat Balcıoğlu, MÜSİAD Başkanı Mustafa Şensoy, KASİAD Kastamonu Şube Başkanı Ahmet Katar, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Cevdet Uyanık, Kadın Girişimciler Kurulu yöneticileri, meclis üyeleri, meslek komiteleri, disiplin kurulu ve yüksek istişare kurulu üyeleri başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.
İftarda konuşan KATSO Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, “Mübarek günde amacımız, bir kaynaşma vesilesi olan müşterek toplantımızda, ilimizin ve ilçelerimizin temel sorunlarına değinip çözüm önerilerini dile getirmek, daha önceleri dile getirilen sorun ve çözüm önerilerini zinde tutmaktır. Kastamonu ekonomisinin büyük bir bölümüne yön veren ve ekonomide lokomotif görevi gören odalarımız yaptıkları ve yapacakları lobi faaliyetleri ile de ilimize yapılacak olan her türlü yatırımın öncüsü olmaktadır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından her yıl düzenlenen Ticaret ve Sanayi Şuralarında bu birlikteliğin sorun ve çözüm çıktılarını Ülkemizin siyasi ve bürokratik makamlarına ulaştırıyoruz. Göreve geldiğimizden beri hammadde bakımından büyük zenginlikleri olan ilimizin iç dinamiklerini harekete geçirmek, bu hammaddeleri yerinde işlemek, işletmek gayretindeyiz. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik daralmaya rağmen yılmadan ve usanmadan her fırsatta da bu düşüncelerimizi dile getiriyoruz. Tüm misafirlerimizin ramazan ayını ve yaklaşan ramazan bayramını kutluyor, milletimize, devletimize, ilimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM