KARDERFED Kılıçdaroğlu ile görüştü

Merkezi İstanbul’da bulunan Karabük Dernekler Federasyonu (KARDERFED) ve Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Konfederasyonu (TÜMBİKOM) Genel Başkanı Cevdet Akay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Karabüklü işadamı olan aynı zamanda KARDERFED ve TÜMBİKON Genel Başkanı Cevdet Akay beraberinde RUBASAM Başkanı ve heyeti ile beraber CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu nu ziyaret etti. Grup toplantısı […]

KARDERFED Kılıçdaroğlu ile görüştü
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 05 Aralık 2019 - 14:34 'de eklendi ve 255 Kez Okundu


Merkezi İstanbul’da bulunan Karabük Dernekler Federasyonu (KARDERFED) ve Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Konfederasyonu (TÜMBİKOM) Genel Başkanı Cevdet Akay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.
Karabüklü işadamı olan aynı zamanda KARDERFED ve TÜMBİKON Genel Başkanı Cevdet Akay beraberinde RUBASAM Başkanı ve heyeti ile beraber CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu nu ziyaret etti. Grup toplantısı öncesinde 3 boyutlu Atatürk portresini Meclis Grup Toplantı salonunda Kılıçdaroğlu’na takdim eden Akay, toplantı sonrasında da Kılıçdaroğlu ile makamda yaklaşık 40 dakikalık bir görüşme gerçekleştirdi.
Görüşmede Türkiye geneli ve özelde Karabük ile ilgili çeşitli konular hakkında Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na bilgiler aktaran Akay, TÜMBİKON ve RUBASAN işbirliği ile hayata geçirilecek projeler hakkında da bilgi vererek , Suriye ile ilgili raporu da Kılıçdaroğlu’na sundu.

YORUMLAR


    1 YORUM

    • Cevdet bilir 29 Mart 2020

      Ya bu adam cevdet akay denen mahlukat chp nin kapısından hala içeri girebiliyormu merak ediyorum. KIBRISTA Banka dolandırıcılığından aranıyor.Kendi asistanı Zuhal TABAK ı dolandırdı herkese yaptığı gibi kredi çektirdi ödemedi. İstanbulda içi boş konfederasyon başkanı olmuş. Ordaki üyeleri nasıl kandırmış merak konusu. Milletvekili ve genel başkanımızla çektirdiği ve yayınlattığı Resimlerle yaşıyor bu adam herkese bu resimlerle güven verip sonrada tokatlıyor. Karabükte ve istanbulda herkese borcu var. Taaa geçen seçimden kaldığı otelin bile borcunu ödemedi dolandırdı. Atatürkün tertemiz partisini böyle insanlar bitiriyor. Bu yoruma inanmayan istanbulda yada karabükte bir araştırma yapsın. Herkes gerçeği görecektir.

      Cevapla