KARDEMİR’DE KORONA PANİĞİ

KARDEMİR Genel Müdürlük binası korona korkusuyla yaşıyor. Bir Genel Müdür Yardımcısının testi pozitif çıktı ve o isim binadaki birçok isimle toplantı yaptı. KARDEMİR Genel Müdürlük binasında yaşanan skandal olay personele korku dolu günler yaşatıyor. İddialara göre Genel Müdür Yardımcılarından birinin ailesinde pozitif vakaya rastlandı ve o isim 14 gün karantinada kaldıktan sonra test yaptırmadan pazartesi […]

KARDEMİR’DE KORONA PANİĞİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 21 Kasım 2020 - 17:12 'de eklendi ve 193 Kez Okundu


KARDEMİR Genel Müdürlük binası korona korkusuyla yaşıyor. Bir Genel Müdür Yardımcısının testi pozitif çıktı ve o isim binadaki birçok isimle toplantı yaptı.

KARDEMİR Genel Müdürlük binasında yaşanan skandal olay personele korku dolu günler yaşatıyor. İddialara göre Genel Müdür Yardımcılarından birinin ailesinde pozitif vakaya rastlandı ve o isim 14 gün karantinada kaldıktan sonra test yaptırmadan pazartesi günü mesaiye geldi. Salı günü başta Genel Müdür Necdet Utkanlar olmak üzere, diğer Genel Müdür Yardımcıları ve personel ile toplantılar yapan üst düzey yöneticiye aynı gün KARDEMİR’de test yapıldı ve sonucu pozitif çıktı. İddialara göre bu sonuca rağmen Çarşamba günü de mesaiye geldi, ancak geri gitti. Yaşanan bu gelişmenin ardından test yaptıran personel ise korku içinde sonuç bekliyor.

YORUMLAR


    0 YORUM