KARDEMİR bir gurura daha imza atıyor

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) AŞ’nin yan şirketlerinden biri olan KARÇEL A.Ş, dünyanın en uzun asma köprüsü olan 1915 Çanakkale Köprüsü’nün 500 tonluk Support Frame imalatlarına başlanıldığını duyurdu.  Yapılan açıklamada KARDEMİR’e bağlı KARÇEL’in dünya’nın en uzun Asma köprüsü için imalata başladığını belirterek, “Kuruluşundan itibaren ülkemizin dört bir yanında çok sayıda çimento ve şeker fabrikasının, […]

KARDEMİR bir gurura daha imza atıyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 01 Ağustos 2019 - 15:34 'de eklendi ve 291 Kez Okundu


Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) AŞ’nin yan şirketlerinden biri olan KARÇEL A.Ş, dünyanın en uzun asma köprüsü olan 1915 Çanakkale Köprüsü’nün 500 tonluk Support Frame imalatlarına başlanıldığını duyurdu. 
Yapılan açıklamada KARDEMİR’e bağlı KARÇEL’in dünya’nın en uzun Asma köprüsü için imalata başladığını belirterek, “Kuruluşundan itibaren ülkemizin dört bir yanında çok sayıda çimento ve şeker fabrikasının, kara ve demiryolu köprülerinin, tersane, baraj ve santrallerin proje, imalat ve montajını gerçekleştiren bağlı kuruluşumuz KARÇEL A.Ş. ülkemizin gurur projelerinden birine daha imza atıyor. Dünyanın en uzun asma köprüsü olan ve Cumhuriyetimizin 100. Yılı olan 2023 yılına kadar tamamlanması planlanan 1915 Çanakkale Köprüsünün 500 tonluk Support Frame imalatlarına başladı” ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR


    0 YORUM