KARANTİNAYI HİÇE SAYDI

Bartın’da, korona virüs (Covid-19) karantinasında olması gerek bir kişinin düğüne katıldığı tespit edildi. Bartın’da Covid-19 tedbirleri kapsamında düğünlerde kolluk kuvvetlerince denetim yapıldı. Yapılan Covid-19 sorgulamalarında il merkezinde karantina altında olması gerekirken bir kişinin düğüne katıldığı tespit edildi. Düğüne katılan şahsa İl Hıfzıssıhha Kurul kararı gereğince idari para cezası uygulanırken, Türk Ceza Kanununun 195. maddesi kapsamında […]

KARANTİNAYI HİÇE SAYDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 15 Ağustos 2020 - 15:56 'de eklendi ve 764 Kez Okundu


Bartın’da, korona virüs (Covid-19) karantinasında olması gerek bir kişinin düğüne katıldığı tespit edildi.


Bartın’da Covid-19 tedbirleri kapsamında düğünlerde kolluk kuvvetlerince denetim yapıldı. Yapılan Covid-19 sorgulamalarında il merkezinde karantina altında olması gerekirken bir kişinin düğüne katıldığı tespit edildi. Düğüne katılan şahsa İl Hıfzıssıhha Kurul kararı gereğince idari para cezası uygulanırken, Türk Ceza Kanununun 195. maddesi kapsamında da adli işlem başlatıldı.
Bartın’da bugüne kadar yapılan denetimlerde karantina tedbirlerine uymadığı tespit edilen 66 kişi hakkında da İl Hıfzıssıhha Kurul kararı gereğince idari para cezası ve adli işlem yapıldı.

YORUMLAR


    0 YORUM