Karabük’ü bitirdiler sıra Binali’de..!

2009 yılından bu yana, gerek ,il başkanı gerekse de milletvekili olarak girdikleri her seçimi kaybeden Ak parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş,  Cumhur ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan İstanbul’da yaşayan Karabüklü vatandaşlardan destek istemek amacıyla adeta karargah kurdu.  Cumhur ittifakının adayı Binali Yıldırım’a destek için İstanbul’a çıkarma yaparak adeta karargah kuran Ünal ve […]

Karabük’ü bitirdiler sıra Binali’de..!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 16 Haziran 2019 - 2:19 'de eklendi ve 315 Kez Okundu


2009 yılından bu yana, gerek ,il başkanı gerekse de milletvekili olarak girdikleri her seçimi kaybeden Ak parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş,  Cumhur ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan İstanbul’da yaşayan Karabüklü vatandaşlardan destek istemek amacıyla adeta karargah kurdu. 
Cumhur ittifakının adayı Binali Yıldırım’a destek için İstanbul’a çıkarma yaparak adeta karargah kuran Ünal ve Güneş tüm mesailerini İstanbul’da bulunan Karabüklü hemşehrilerine ayırıyorlar. İstanbul’da yaşayan Karabüklüler ile görüşmeler, istişareler ve ziyaretler gerçekleştiren vekiller, hemşehrilerinden destek istiyorlar.
İstanbul’un farklı semtlerinde hemşehrileri ile buluşan, özelikle de Karabüklülerin kurmuş olduğu sivil toplum kuruluşları, dernekler ve Karabüklü esnafları ziyaret ederek bire bir temas kuran ve telefon görüşmeleri gerçekleştiren vekiller, Cumhur ittifakının adayı Binali Yıldırım’a destek için çalışmalarına büyük bir titizlikle devam ediyorlar.
Ortak bir değerlendirmede bulunan Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş ;
“ İstanbu’lda yaşayan Karabük’lü hemşehrilerimiz ve tüm İstanbul halkının teveccühü ile 23 Haziran’da işi ehline teslim edeceğine inanıyoruz, İstanbul’a hizmetin en iyisini sunacak olan Binali Yıldırım bey ile İstanbul’daki tüm vatandaşlarımız daha iyi hizmet alacaktır. İstanbul’da yaşayan Karabük’lü hemşehrilerimiz ve tüm İstanbul ile el ele gönül gönüle bir ve beraber olacağız. Kazanan İstanbul ve demokrasimiz olsun. ” ifadelerini kullandılar.

Ünal ve Güneş’in bu görüşlerine cevaben yorumlarda bulunan Karabüklüler ise; “Kelin merhemi olsa başına sürer, onlar Karabük’te kaç belediye almış da İstanbul seçimlerini yönlendirmeye çalışıyor, toplam 812 oy ile 2 belediye kazandılar, Karabük Merkez, Safranbolu, Yenice ve Eskipazar gibi Karabük’ün ilk 3 belediyesini kaybettiler, bizim aklımız ya da zekamız yok mu, biz oy kullanırken onların görüşlerine göre mi hareket edeceğiz, onlar kim ki?” şeklinde görüş belirtiyorlar.

YORUMLAR


    0 YORUM