Karabük’te İlhan Şeşen ve Sunay Akın rüzgarı

TED Karabük Koleji Vakfı Okulları tarafından düzenlenen “Aşk Şarkıları ve Öyküler” programı kapsamında Karabük’e gelen İlhan Şeşen ve Sunay Akın sevenleriyle buluştu. Edebiyat ve müziğin bir arada sunulduğu “Aşk Şarkıları ve Öyküler” adlı program kapsamında iki usta sanatçı Karabük’te sevenleri ile buluştu.TED Karabük Koleji Mehmet Bülent Mağdenli Spor Salon’unda gerçekleştirilen programda Şair, yazar, tiyatrocu ve […]

Karabük’te İlhan Şeşen ve Sunay Akın rüzgarı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 23 Mayıs 2019 - 7:28 'de eklendi ve 319 Kez Okundu


TED Karabük Koleji Vakfı Okulları tarafından düzenlenen “Aşk Şarkıları ve Öyküler” programı kapsamında Karabük’e gelen İlhan Şeşen ve Sunay Akın sevenleriyle buluştu.
Edebiyat ve müziğin bir arada sunulduğu “Aşk Şarkıları ve Öyküler” adlı program kapsamında iki usta sanatçı Karabük’te sevenleri ile buluştu.TED Karabük Koleji Mehmet Bülent Mağdenli Spor Salon’unda gerçekleştirilen programda Şair, yazar, tiyatrocu ve araştırmacı Sunay Akın kendine özgü anlatımıyla herkesin bildiği ünlü kişilerin bilinmeyen yönlerini anlattı. Akın, İlhan Şeşen’in seslendirdiği şarkılar arasında, Melih Cevdet Anday, Manisa Tarzanı olarak bilinen Ahmet Bedevi ve Tuncel Kurtiz gibi ünlülerin bilinmeyen yönlerini hayranları ve TED Karabük Koleji Vakfı Okulları öğrencileriyle paylaştı.
Birbirinden güzel aşk parçalarını seslendiren İlhan Şeşen’e izleyiciler de eşlik etti. Şeşen ve Akın’ın performansı Karabüklü sanatseverler tarafından büyük beğeni aldı.

YORUMLAR


    0 YORUM