Karabüklü firmadan memlekete vip hizmet

Karabük Belediyesi hizmet birimlerinde 3 yıl boyunca görev yapacak 74 yeni araç dualarla, kurbanlarla hizmete girdi. Türkiye’nin bir çok bölgesinde faaliyetlerini sürdüren ve sektörün öncü şirketlerinden biri olan Karabük kökenli yüklenici firma yetkilileri; “Memleketimize hizmet bizlere ayrı bir mutluluk veriyor” dedi Karabük Belediyesi hizmetlerine yeni ve modern araçlarıyla hizmetlerine devam ediyor. Yükleniciliğini Karabüklü bir firma […]

Karabüklü firmadan memlekete vip hizmet
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 30 Eylül 2019 - 18:09 'de eklendi ve 517 Kez Okundu


Karabük Belediyesi hizmet birimlerinde 3 yıl boyunca görev yapacak 74 yeni araç dualarla, kurbanlarla hizmete girdi. Türkiye’nin bir çok bölgesinde faaliyetlerini sürdüren ve sektörün öncü şirketlerinden biri olan Karabük kökenli yüklenici firma yetkilileri; “Memleketimize hizmet bizlere ayrı bir mutluluk veriyor” dedi

Karabük Belediyesi hizmetlerine yeni ve modern araçlarıyla hizmetlerine devam ediyor. Yükleniciliğini Karabüklü bir firma olan Tepe-kent Temizlik Limited Şirketinin üstlendiği 74 yeni aracın hizmete alınması nedeniyle bugün sade bir tören düzenlenirken, kesilen kurbanların ve edilen duaların ardından araçlar hizmete alındı.

Karabük kökenli bir firma olduklarına dikkat çeken Tepe-kent Temizlik Limited Şirketi yetkilileri; “Burası bizim memleketimiz, ayrıca sektöre ilk adımlarımızı attığımız şehir.15 yıllık bir aranın ardından 3 yıl önce şehrimize geri döndük. Büyükşehirlerde edindiğimiz tecrübelerimizle şehrimize daha güzel hizmetler yapıyoruz. Şehrimize çok güzel hizmetler kazandıran Sayın Belediye Başkanımızın bu hizmetlerine bir Karabüklü olarak katkı yapmak bizleri de mutlu ediyor. Başta Sayın Belediye Başkanımız olmak üzere, bizlere inanan, güvenen ve memleketimize hizmet etmemizi sağlayan tüm belediye yöneticilerimize teşekkür ediyoruz, sıfır araçlarımızla Karabük’ümüze hizmet etmeye devam edecek, hemşehrilerimize mahcup olmamak adına her türlü gayreti göstereceğiz” şeklinde duygularını dile getirdiler.

Yapılan törenin ardından; 17 binek, 17 hafis ticari, 10 tanker, 6 yol süpürme aracı, 7 damperli kamyon, 13 çöp kamyonu, 2 bekoloder ve 2 çift kabinli kamyon dualarla hizmete girdi.

 

YORUMLAR


    0 YORUM