Karabük Üniversitesine atayurttan kardeş

Refik Polat yönetimindeki Karabük Üniversitesi dünya üniversiteleri ile işbirliğine devam ediyor. Son olarak, Karabük Üniversitesi ile Özbekistan’da bulunan Kokand Devlet Pedagoji Üniversitesi (Kokand State Pedagogical Institute) arasında Mevlana Değişim Programı protokolü imzalandı.  Karabük Üniversitesi, Özbekistan’da bulunan Kokand Devlet Pedagoji Üniversitesi ile Mevlana anlaşması imzalayarak uluslararası alandaki iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. İş birliği kapsamında […]

Karabük Üniversitesine atayurttan kardeş
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 07 Mart 2019 - 19:35 'de eklendi ve 281 Kez Okundu


Refik Polat yönetimindeki Karabük Üniversitesi dünya üniversiteleri ile işbirliğine devam ediyor. Son olarak, Karabük Üniversitesi ile Özbekistan’da bulunan Kokand Devlet Pedagoji Üniversitesi (Kokand State Pedagogical Institute) arasında Mevlana Değişim Programı protokolü imzalandı. 
Karabük Üniversitesi, Özbekistan’da bulunan Kokand Devlet Pedagoji Üniversitesi ile Mevlana anlaşması imzalayarak uluslararası alandaki iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. İş birliği kapsamında Karabük Üniversitesi, Kokand Devlet Pedogoji Üniversitesi Rektörü ve beraberindeki heyeti ağırladı.
Ziyaret kapsamında Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Özbekistanlı mevkiidaşı Prof. Dr. Azizcan Eminov ile makamda bir araya gelerek, ikili iş birliklerinin artırılması konusunu ve iki üniversitenin ortak çalışma yapabileceği alanları görüştü.
Söz konusu görüşmenin ardından iki rektör Mevlana Değişim Programı protokolünü imzaladı.

YORUMLAR


    0 YORUM