Kalite kokan hareketler!

TBMM’nin 26 ve 27’inci dönemlerinde parlamentoda görev yaptıktan sonra, Bolu ve Düzce Belediye Başkanları seçilen iki önemli politikacı bir araya geldi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü ziyaret etti. Düzce Belediyesi komşu belediye başkanlarını ağırlamaya devam ediyor. Son olarak Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü […]

Kalite kokan hareketler!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 18 Temmuz 2019 - 2:28 'de eklendi ve 298 Kez Okundu


TBMM’nin 26 ve 27’inci dönemlerinde parlamentoda görev yaptıktan sonra, Bolu ve Düzce Belediye Başkanları seçilen iki önemli politikacı bir araya geldi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü ziyaret etti.
Düzce Belediyesi komşu belediye başkanlarını ağırlamaya devam ediyor. Son olarak Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü makamında ziyaret etti. Sohbet ortamında gerçekleşen görüşmede aynı coğrafyayı paylaşan iki şehrin ihtiyaçları ve ortak uygulanabilir projeler konuşuldu. Başkan Özlü ziyaretten dolayı teşekkür ederek, konuk Başkan Özcan’a bir ebru tablosu hediye etti. Başkan Özcan’ da, Düzce’de gördüğü misafirperverlik için başta Özlü olmak üzere herkese teşekkür etti.

YORUMLAR


    0 YORUM