İyi ki Vergili ve Köse gibiler var!

Geçtiğimiz günlerde KYK Yurtlarının kantin ve yemekhane işletmelerinin firma belirleme işlemlerini gündeme getirmiş ve Karabük iş dünyasının beklentilerini aktarmıştık. Evet, önümüzdeki günlerde 4 KYK yurdunda işletmeci belirlenecek. Karabük’teki hakim görüş şu; “Milli Damat geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi, bu dönemde de gücünü ortaya koyacak, Karabüklüleri taca atıp, Trabzonlulara malı kaydıracak…!” Bunu ben söylemiyorum, bunu söyleyenler; ağırlıklı […]

İyi ki Vergili ve Köse gibiler var!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 16 Ağustos 2019 - 0:15 'de eklendi ve 371 Kez Okundu


Geçtiğimiz günlerde KYK Yurtlarının kantin ve yemekhane işletmelerinin firma belirleme işlemlerini gündeme getirmiş ve Karabük iş dünyasının beklentilerini aktarmıştık.

Evet, önümüzdeki günlerde 4 KYK yurdunda işletmeci belirlenecek. Karabük’teki hakim görüş şu; “Milli Damat geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi, bu dönemde de gücünü ortaya koyacak, Karabüklüleri taca atıp, Trabzonlulara malı kaydıracak…!”

Bunu ben söylemiyorum, bunu söyleyenler; ağırlıklı olarak Ak Partili olan ve bu işlere talip olan Karabük firmaları.

Biz bu firmalara sorduk; “Ne istiyorsunuz?” dedik.

Cevapları şu;” Cumhur Ünal, Niyazi Güneş ve İsmail Altınöz bize zarar vermesin yeter, çünkü biz onlardan bir hayır beklemiyoruz, kendisine hayrı olmayanın bize mi hayrı olacak, bizim tek umudumuz Sayın Mehmet Ali Şahin, Sayın Büyüğümüz bize sahip çıksın, KYK’ya ‘Karabük’te firma yok mu da Trabzon’dan işletmeci getiriyorsunuz’ desin yeter, Trabzon’un Berat’ı varsa, bizimde büyüğümüz var” şeklinde duygularını dile getirdiler.

Öte yandan bir diğer nokta ise; Albayrak referanslı olduklarını iddia eden bazı firmaların, isteklerini yerine getirmeyen bazı KYK yöneticilerine yer değişikliği yaptırdığına yönelik iddialar..!

Evet, Karabük’te durum bu, insanlar şunu konuşuyor; “DAMAT TRABZON’DAN FİRMALARI GETİRİYOR, YURTLARI PAYLAŞTIRIYOR, BU DURUMA İSYAN EDEN BÜROKRATLARDA SÜRGÜN YİYOR…”

Şayet böyle bir bürokrat varsa, şahsen ben kendisini tanımak, ayakta alkışlamak ve önünde eğilmek isterim. Çünkü bu ülke böyle bürokratlar sayesinde kurtulur…!

ALLAH VERGİLİ VE KÖSE GİBİLERİN SAYISINI ARTIRSIN…!

Kurban Bayramının ilk gününden itibaren bir kesime resmen mobbing uygulanıyor.

Gerekçe şu; yasalara aykırı kurban kesmek, çevreyi kirletmek…!

Bu iddiaları ortaya atanları Allah çarpar..!

Neden mi?

Bu bayram hedef haline getirilen gurup yaklaşık 40 yıldır bu memlekette kurban kesiyor, bu alanda insanlara hizmet veriyor.

Bu insanlar beni aradılar, ‘Bize yardım et, 70 bin lira ceza yazıyorlar’ dediler. O sırada yanımda bir bayan lise arkadaşım vardı. Kendisi son derece modern ve çağdaş bir insan. “Ne oldu Şükrü?” dedi. Bende kendisine durumu anlattım.  Tepkisi şu oldu; “İlk kez bu kadar güzel kurban kestim, asla ve asla da hiçbir bir problem yaşamadım, sen ciddi misin, bu insanlara mı bunları yapıyorlar ve ceza kesiyorlar, şayet şahit lazımsa hiç düşünme beni yazdır” dedi

Sizin Allah belanızı ve cezanızı versin…!

Siz, Allah’tan korkmaz, kuldan utanmaz arsızlar; bu kadar mı ruhsuz, bu kadar mı hayâsız, bu kadar mı münafık insanlarsınız?

Ak Partili belediyeler, Ak Parti’nin valileri ve türevleri ceza üzerine ceza yağdırıyor.  Rafet Vergili ve Elif Köse gibi insanlarda bu cezaları kaldırmak için mücadele ediyor.

Düşünsenize; CHP’li belediyeler kurban kesimine onay veriyor, Ak Partililer de mobbing uyguluyor..!

Peki, bu insanlar ilk kez mi kurban kesiyor?

İlk kez mi bu işlemi yapıyor?

Tabi ki hayır..!

Peki, konu ne?

Ak Parti’ye oy vermemek…!

Tek meselede bu zaten…!

Ak Parti’ye oy vermezsen kafirsin, münafıksın ve hainsin….! Ak Parti’yi desteklersen Müslümansın, başka bir partiye oy verirsen kafirsin…!

Her yurda 70 bin TL ceza…!

Niye?

Çünkü böyle emrettiler….!

Bende size açık ve net yazıyorum;

SONUNUZ GELDİ, ÇIRPINDIKÇA BATIYORSUNUZ. ALLAH SİZİN 70 BİN KERE BELANIZI VERSİN.

PEKİ; BUGÜN MAŞALIK YAPAN TETİKÇİLER VE FİNO KÖPEKLERİ, GÜN GELECEK, DEVRAN DÖNECEK, O ZAMAN SİZ NE YAPACAKSINIZ BE UŞAKLAR?

YORUMLAR


    0 YORUM