IŞIKLAR MEHMETÇİK İÇİN YANDI

Karabük’te Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı Asiye Hatun Kız Öğrenci Yurdunda kalan öğrenciler, Mehmetçiğe destek amacıyla odalarındaki ışıklardan ‘TSK’ koreografisi oluşturdu. Mehmetçiğe Türkiye’nin dört bir yanından destek gelirken, bir destek de kız öğrenci yurdundan geldi. Karabük Üniversitesi kampüsü içindeki Asiye Hatun Kız Öğrenci Yurdunda kalan öğrenciler, Suriye’nin İdlib kentinde rejim unsurları tarafından düzenlenen hava saldırısında şehit […]

IŞIKLAR MEHMETÇİK İÇİN YANDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 04 Mart 2020 - 0:08 'de eklendi ve 1.190 Kez Okundu


Karabük’te Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı Asiye Hatun Kız Öğrenci Yurdunda kalan öğrenciler, Mehmetçiğe destek amacıyla odalarındaki ışıklardan ‘TSK’ koreografisi oluşturdu.
Mehmetçiğe Türkiye’nin dört bir yanından destek gelirken, bir destek de kız öğrenci yurdundan geldi. Karabük Üniversitesi kampüsü içindeki Asiye Hatun Kız Öğrenci Yurdunda kalan öğrenciler, Suriye’nin İdlib kentinde rejim unsurları tarafından düzenlenen hava saldırısında şehit olan askerleri anmak ve Mehmetçiğe destek olmak amacıyla odalarının ışıklarıyla koordineli bir şekilde ‘TSK’ yazısı oluşturdu. Kent genelinde görünen ve drone ile havadan görüntülenen TSK koreografisi vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.
Katip Çelebi Kız Yurdunda bulunan öğrenciler de Türk Bayrağı etrafında toplanarak İdlib’de şehit düşen Mehmetçiklerin isimlerini tek tek okudu ve ‘Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez’ sloganı attılar.

YORUMLAR


    0 YORUM