Hizmetlerin en hayırlısı

Karabük Belediyesinin sunduğu onca hizmetin içerisinde bir hizmet var ki, hepsinden daha kıymetli. Sosyal belediyecilik projeleri kapsamında hayata geçirilen “evde bakım hizmetleri”nden yararlanan vatandaşlar, başta Belediye Başkanı Rafet Vergili olmak üzere, tüm belediye çalışanlarına teşekkür ve dua ediyor. Belediye bünyesinde kurulan uzman ekipler, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor, onların bakımlarını üstleniyor. Belediye […]

Hizmetlerin en hayırlısı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 14 Ekim 2019 - 18:35 'de eklendi ve 262 Kez Okundu


Karabük Belediyesinin sunduğu onca hizmetin içerisinde bir hizmet var ki, hepsinden daha kıymetli. Sosyal belediyecilik projeleri kapsamında hayata geçirilen “evde bakım hizmetleri”nden yararlanan vatandaşlar, başta Belediye Başkanı Rafet Vergili olmak üzere, tüm belediye çalışanlarına teşekkür ve dua ediyor.

Belediye bünyesinde kurulan uzman ekipler, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor, onların bakımlarını üstleniyor. Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker ise evde bakım hizmetlerinden yararlanan vatandaşları birim personeli ile birlikte evlerinde ziyaret ediyor, çalışmaları bizzat takip ediyor.
Konuyla ilgili konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, “Belediye Başkanımız Rafet Vergili’nin talimatları ile vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek, hem verilen hizmetten memnun olup olmadıklarını bizzat kendilerinden öğreniyoruz, hem de vatandaşlarımıza moral desteğinde bulunmuş oluyoruz” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM