Her şey bu raporla mı başladı?

KARDEMİR son günlerde Karabük gündeminden bir türlü düşmüyor. Konuya yakın kaynaklar ise her şeyin, hazırlanan bir rapor ile başladığını iddia ediyor. Peki bu rapor ne, bu raporda neler yer alıyor, bu raporu kim ya da kimler hazırlattı. Şirketi TOZLU ve dumanlı bir havaya sokan, hakim hissedarları kamuoyunu bilgilendirmeye mecbur edecek iddialar içeren rapor www.batikaradeniz.net tarafından […]

Her şey bu raporla mı başladı?
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 30 Temmuz 2019 - 0:36 'de eklendi ve 286 Kez Okundu


KARDEMİR son günlerde Karabük gündeminden bir türlü düşmüyor. Konuya yakın kaynaklar ise her şeyin, hazırlanan bir rapor ile başladığını iddia ediyor.

Peki bu rapor ne, bu raporda neler yer alıyor, bu raporu kim ya da kimler hazırlattı. Şirketi TOZLU ve dumanlı bir havaya sokan, hakim hissedarları kamuoyunu bilgilendirmeye mecbur edecek iddialar içeren rapor www.batikaradeniz.net tarafından ele geçirildi.

Kamuoyunun hakim görüşü; hazırlanan bu raporun hakim hissedarları köşeye sıkıştırıp, hepsine de; “ Bakın, elimizde böyle bir rapor var, ya bizimle olun, ya da sizi Ankara’ya şikayet ederiz..” mantığıyla hazırlatılan bir rapor olduğu yönünde.

www.batikaradeniz.net soruyor;

Bu raporu kim ya da kimler hazırlattı?

Bu raporu kim hazırladı?

Bu raporun amacı neydi?

Amaç; Karabük firmaları başta olmak üzere, Türk firmalarını tasfiye etmek, belli bir siyasi görüşe mensup Karabük evlatları başta olmak üzere, sektörde yetişmiş Karabük’ün çocuklarını tasfiye edip, her alanda olduğu gibi, bu alanda da, ehliyetsiz, liyakatsiz, yalnızca siyaset ve cemaat odaklı insanları bir yerlere yerleştirmek miydi?

Ayrıca bugün; bu raporu hazırlayan şahıs nerede?

O şahıstan önce, o görevde bulunan zat-ı muhterem nerede?

Kısacası; “Al gülüm, ver gülüm ” mü yapıldı?

İşte, çok konuşulan rapordan bir bölüm;

YORUMLAR


    0 YORUM