HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ!

Karabük’te emekli maaşını çekerek köye giden bir şahıs otomobilinin üzerine bağladığı buzdolabını polisin uyarısına kızınca kaldırıma bırakıp gitti. Ülkede 65 yaş üstü ve kronik hastalarının sokağa çıkma yasağının başlaması üzerine bazı yaşlılar maaşlarını çekerek köylerine gitmeye başladı. Karabük’te bir kişi otomobilinin üzerine iple bağladığı buzdolabı ile emekli maaşını çekmek için banka önüne geldi. Bu sırada […]

HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 23 Mart 2020 - 15:55 'de eklendi ve 575 Kez Okundu


Karabük’te emekli maaşını çekerek köye giden bir şahıs otomobilinin üzerine bağladığı buzdolabını polisin uyarısına kızınca kaldırıma bırakıp gitti.
Ülkede 65 yaş üstü ve kronik hastalarının sokağa çıkma yasağının başlaması üzerine bazı yaşlılar maaşlarını çekerek köylerine gitmeye başladı. Karabük’te bir kişi otomobilinin üzerine iple bağladığı buzdolabı ile emekli maaşını çekmek için banka önüne geldi. Bu sırada cadde üzerinde denetimlerde bulunan sivil polis otomobil sürücüsüne trafik kuralına aykırı taşıma yaptığı konusunda uyarıda bulundu. ‘ Hem suçlu, hem güçlü’ dedirten olayda polise gerekirse buraya indiririm diye inatlaşan sürücü, polisin indir demesi üzerine iplerini çözdüğü buzdolabını otomobilinin tavanından indirerek kaldırıma bıraktıktan sonra, köyünün yolunu tuttu.

YORUMLAR


    0 YORUM