Hedef Ülkücü kadronun tasfiyesi miydi?

KARDEMİR’in mevcut durumu ile ilgili hazırlatılan raporda yer alan; “ 1,5 yıldır tüm atamalar Hakan Onur tarafından yönetilmekte olup, ana kriterin Hakan Onur’a sadık  olunması, ağırlıklı Ülkücü  MHP’li maskesi altında paralel yapı eğilimli ve MHP muhalifi olanların seçildiği yapılan kısa araştırmada ve iş sonuçlarından rahatlıkla anlaşılacaktır “ ifadeleri  yer alıyor. Peki, Ülkücü maskesi adı altında […]

Hedef Ülkücü kadronun tasfiyesi miydi?
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 30 Temmuz 2019 - 1:45 'de eklendi ve 353 Kez Okundu


KARDEMİR’in mevcut durumu ile ilgili hazırlatılan raporda yer alan; “ 1,5 yıldır tüm atamalar Hakan Onur tarafından yönetilmekte olup, ana kriterin Hakan Onur’a sadık  olunması, ağırlıklı Ülkücü  MHP’li maskesi altında paralel yapı eğilimli ve MHP muhalifi olanların seçildiği yapılan kısa araştırmada ve iş sonuçlarından rahatlıkla anlaşılacaktır “ ifadeleri  yer alıyor.

Peki, Ülkücü maskesi adı altında bazı görevlere getirilenler kimler?

Ahmet Aycan mı?

Harun Cebeci mi?

Taşkın Yılmaz mı?

Son dönemde hayata geçirilen Ülkücü kadroyu tasfiye operasyonunun altında bu rapor mu yatıyor?

Hadi, Ülkücü kadroyu tasfiye ediyorsunuz, sizi bu göreve getiren partinin Belediye Meclis Üyesi Genel Müdür Yardımcısını neden görevden alıyorsunuz, bu tasarrufun altında yatan gerekçeler neler?

Siz;  Cumhur İttifakı adına mı buradasınız, yoksa bir cemaat adına mı?

Buradan Cumhur İttifakının ortağı olduğunu söylenen Sayın Dr. Devlet Bahçeli başta olmak üzere, MHP’nin tüm kadrolarına sesleniyoruz;  “Lütfen evlatlarınıza sahip çıkınız, Karabük Belediye Başkanı Sayın Rafet Vergili’yi sahipsiz bırakmayınız, çünkü bu insanlar pırıl pırıl insanlar…”

YORUMLAR


    0 YORUM