Hanımefendi sizi güneşli günlerde şehrine bekliyor

YSK’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını iptal edip, 23 Haziran’da seçimlerin tekrarına karar vermesinin ardından özellikle tatil bölgelerinin belediye başkanları başta olmak üzere, CHP’li başkanların Ekrem İmamoğlu’na yönelik başlattığı destek kampanyasına bir destekte Dünya Miras Kenti Safranbolu’nun ilk kadın Belediye Başkanı Mimar Elif Köse’den geldi. YSK’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini iptal edip, seçimlerin 23 Haziran’da  […]

Hanımefendi sizi güneşli günlerde şehrine bekliyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 08 Mayıs 2019 - 2:09 'de eklendi ve 323 Kez Okundu


YSK’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını iptal edip, 23 Haziran’da seçimlerin tekrarına karar vermesinin ardından özellikle tatil bölgelerinin belediye başkanları başta olmak üzere, CHP’li başkanların Ekrem İmamoğlu’na yönelik başlattığı destek kampanyasına bir destekte Dünya Miras Kenti Safranbolu’nun ilk kadın Belediye Başkanı Mimar Elif Köse’den geldi.

YSK’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini iptal edip, seçimlerin 23 Haziran’da  tekrarlanmasına karar vermesinin ardından başta CHP ve İYİ Parti Genel Merkezleri olmak üzere her iki partinin yöneticileri ve seçilmişleri adeta seçimlere kilitlenmiş vaziyette.

Parti yöneticilerindeki en büyük endişe ise seçmenlerin sandık yerine tatili tercih etme ihtimalleri. Başta Antalya, Bodrum ve Didim gibi tatil yörelerinin başkanları olmak üzere, CHP’li belediye başkanları da bu ihtimallere karşı başlattıkları kampanyalar ile Ekrem İmamoğlu’na destek veriyor.

Başlatılan bu kampanyaya bir destekte, Kültür Turizminin Başkenti, Dünya Miras Kenti Safranbolu’nun ilk kadın Belediye Başkanı olan Mimar Elif Köse’den geldi. Köse sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaparken, yaptığı bu paylaşım kısa sürede yüzlerce kez paylaşıldı ve binlerce beğeni aldı.

“İstanbulluların dikkatine!!!

 23 Haziran’da kentimizde gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava muhalefeti beklenmektedir. 24 Haziran itibari ile İstanbul’da doğacak olan güneş ile birlikte kentimizde de güneş açacaktır. Mümkünse o zaman bekliyoruz”

YORUMLAR


    0 YORUM