Halkın başkanı resmen hareketin adayı

Geçtiğimiz aylarda dönemin milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal ile ters düştüğü gerekçesiyle Ak Parti’den ihraç edilen, AK Parti’nin Yenice’deki 1 numaralı üyesi, Kurucu İlçe Başkanı ve Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinin belediye başkan adayı oldu. Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, MHP adaylığını sosyal medya hesabından şu cümlelerle duyurdu; […]

Halkın başkanı resmen hareketin adayı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 30 Aralık 2018 - 17:22 'de eklendi ve 652 Kez Okundu


Geçtiğimiz aylarda dönemin milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal ile ters düştüğü gerekçesiyle Ak Parti’den ihraç edilen, AK Parti’nin Yenice’deki 1 numaralı üyesi, Kurucu İlçe Başkanı ve Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinin belediye başkan adayı oldu.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, MHP adaylığını sosyal medya hesabından şu cümlelerle duyurdu; “Bugün Milliyetçi Hareket Partisine başvurumuz olumlu neticelenmiştir.
Bu süreçte bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a, Teşkilat İşleri Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’a, MHP Karabük İl Başkanımız Dr. Adem Kar ve yönetimine, MHP Yenice İlçe Başkanımız -,kardeşim Ergün Karakırık ve yönetimine , bu süreçte yanımda ve yakınımda olan çalışma arkadaşlarıma, bizi hiç ama hiç yalnız bırakmayan saygıdeğer Yeniceli hemlehrilerime, basınımızn güzide temsilcilerine çok ama çok teşekkür ediyorum.
İnşallah saygıdeğer halkımızın teveccühü ile halkın, hizmetin ve Yenice’nin başkanı olmayı sürdüreceğiz.
Yenice bize, biz saygıdeğer halkımıza emanetiz.
BİZ BİRLİKTE YENİCEYİZ…”

YORUMLAR


    0 YORUM