HALK EĞİTİM DE ÜRÜN YELPAZESİ GENİŞLİYOR

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Seka Sosyal Tesisleri ek binasında üretime devam ediyor. Kuaför atölyesinde ve giyim-üretim, tekstil atölyesinde hız kesmeden üretime devam ediyor. Kurum Müdürü Gökhan Incircioğlu konuyla ilgili olarak şunları söyledi ; “Seka Sosyal Tesislerinde yer alan ek binamızda bulunan kuaför atölyemizde açılan kurslarla bu alanda vasıflı elemanlar […]

HALK EĞİTİM DE ÜRÜN YELPAZESİ GENİŞLİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 27 Temmuz 2020 - 16:04 'de eklendi ve 342 Kez Okundu


Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Seka Sosyal Tesisleri ek binasında üretime devam ediyor.


Kuaför atölyesinde ve giyim-üretim, tekstil atölyesinde hız kesmeden üretime devam ediyor. Kurum Müdürü Gökhan Incircioğlu konuyla ilgili olarak şunları söyledi ; “Seka Sosyal Tesislerinde yer alan ek binamızda bulunan kuaför atölyemizde açılan kurslarla bu alanda vasıflı elemanlar yetiştiriyoruz hem de kuaför atölyesinin döner sermaye kapsamında Çaycuma halkına hizmet veriyoruz. Aynı binada yer alan giyim-üretim atölyesinde tekstil, maske ve önlük ürünlerinin yanı sıra tişört, bardak gibi ürünlerin üzerine baskı yapılarak Çaycuma halkına hizmet vererek üretime devam ediyoruz” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM