GÜLEÇ’TEN TÜRKKAN’IN İDDİALARINA NET CEVAP

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfi Türkkan tarafından Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan tarafından cevaplandırılmak üzere verilen soru önergesindeki iddialara KARDEMİR Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Kamil Güleç’ten yanıt geldi. Güleç; “İddialar asılsız ve mesnetsizdir” dedi. İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfi Türkkan hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan tarafından cevaplandırılmak üzere bir […]

GÜLEÇ’TEN TÜRKKAN’IN İDDİALARINA NET CEVAP
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 06 Ocak 2021 - 16:16 'de eklendi ve 71 Kez Okundu


İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfi Türkkan tarafından Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan tarafından cevaplandırılmak üzere verilen soru önergesindeki iddialara KARDEMİR Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Kamil Güleç’ten yanıt geldi. Güleç; “İddialar asılsız ve mesnetsizdir” dedi.

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfi Türkkan hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan tarafından cevaplandırılmak üzere bir soru önergesi vermiş ve son KARDEMİR Genel Kurulu öncesinde bazı hissedarların SPK Başkanı tarafından tehdit edildiğini iddia etmişti.

İşte o iddialara bugün şirketin Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Kamil Güleç’ten yanıt geldi. İddiaları ‘asılsız ve mesnetsiz’ olarak tanımlayan duayen işadamı şunları söyledi;

“Şahsımın, KARDEMİR hususunda devletimizin herhangi bir kurumu veya kuruluşundan ya da kurum temsilcisi tarafından tehdit edildiği iddiaları asılsız ve mesnetsizdir.

Kasım ayında yeni oluşan Yönetim Kurulumuzun içinde bulunmaya ve bu yönetime KARDEMİR’imizin menfaatleri doğrultusunda tam destek vermeye devam edeceğimi belirtmek isterim…”

 

YORUMLAR


    0 YORUM