FÖTRLÜ AMCAYA GİDİN..!

KARDEMİR KARABÜKSPOR’un muhterem başkanları, formadan ‘KARDEMİR’ ibaresini kaldıracaklarını ve yerine yeni sponsor bulacaklarını ilan etmişler. Hatta bu konuda da KARDEMİR yöneticilerinin anlayışlı davrandıklarını ilan etmişler. Zaten onlarda senin gibi birini bekliyordu bu yükün altından kurtulmak için. Şayet siz tüzüğünde; ”KARDEMİR YÖNETİM KURULU BAŞKANI TARAFINDAN TEKLİF EDİLEN İSİM KULÜP BAŞKANI SEÇİLİR” yazan bir kulübün başkanlığına balıklama […]

FÖTRLÜ AMCAYA GİDİN..!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 11 Mayıs 2018 - 0:17 'de eklendi ve 291 Kez Okundu


KARDEMİR KARABÜKSPOR’un muhterem başkanları, formadan ‘KARDEMİR’ ibaresini kaldıracaklarını ve yerine yeni sponsor bulacaklarını ilan etmişler. Hatta bu konuda da KARDEMİR yöneticilerinin anlayışlı davrandıklarını ilan etmişler. Zaten onlarda senin gibi birini bekliyordu bu yükün altından kurtulmak için.

Şayet siz tüzüğünde; ”KARDEMİR YÖNETİM KURULU BAŞKANI TARAFINDAN TEKLİF EDİLEN İSİM KULÜP BAŞKANI SEÇİLİR” yazan bir kulübün başkanlığına balıklama atlarsanız, milyonlarca liralık borcu üzerinize alırsanız, onlarda bu jesti size yapar.

Ama sizde haklısınız!

Rüyanızda göremeyeceğin şeyleri yaşıyorsunuz.

Fikret Orman ile İnönü’de yemek yiyor, Aziz Yıldırım ile Saraçoğlu’nda yan yana maç izliyorsunuz. Kısacası kaybedeceğiniz bir şey yok.

Şimdi siz yeni sponsorlar arıyorsun ya, size bir tavsiyem var; siz önce kongre zamanı para vermeyip adam veren, yönetim yapılırken bugün ‘para vermiyorlar’ diye yerden yere vurulan KARDEMİR yöneticilerine ağabeylik yapan, her başbakan ziyaretinde sahneye davet edilip, âdete bir milli kahraman gibi alkışlatılan fötrlü amcaya gidin. Çünkü kendisinin şirketi de, en az yıllardır bu kulübü taşıyan KARDEMİR kadar güçlü. Hem belki sayenizde bu şehirde çakılı bir çivisi olur.

Kafaya bakar mısınız Allah aşkına; ligin dibine demir atmış, paraşütsüz küme düşen takıma yeni sponsor arıyorlar. Hadi buldunuz diyelim, peki hangi keriz KARDEMİR’in verdiği yıllık 8 milyonu verir, birde bunu 4 yıllık peşin öder, hem de bunu bir alt kümede ki bir takıma yapar?

Siz önce Süper Lig takımlarının sponsorları; Atiker, Teleset Mobilya, Demir Grup ne kadar veriyor onları öğrenin, sonra da sponsor arayın.

Korkarım siz, Tosya’ya pirince giderken evdeki bulgurdan da olacaksınız.

Bırakın yalandan delilikleri, ucuz kahramanlıkları! Terk edin o koltukları, takımı sahiplerine teslim edin, gerisini onlar düşünsün. Bu kulüp zaten size kaldıysa, işi Allah’a kalmış demektir!

YORUMLAR


    0 YORUM