Evlilik yıldönümünde sevenlerine veda etti

Dün evinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden, Karabük siyaset ve cemiyet hayatının sevilen ismi, Karabük Orman İşletme Eski Müdürü Mehmet Emin Uzunsoy evliliğinin 25’inci yıldönümü olan günde son yolculuğuna uğurlandı. Mehmet Emin Uzunsoy için ilk tören son görev yeri olan Karabük Orman İşletme Müdürlüğünde yapıldı. Buradaki törene; Orman Eski Genel Müdürü ve KARDEMİR Yönetim […]

Evlilik yıldönümünde sevenlerine veda etti
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 12 Kasım 2019 - 16:51 'de eklendi ve 1.070 Kez Okundu


Dün evinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden, Karabük siyaset ve cemiyet hayatının sevilen ismi, Karabük Orman İşletme Eski Müdürü Mehmet Emin Uzunsoy evliliğinin 25’inci yıldönümü olan günde son yolculuğuna uğurlandı.

Mehmet Emin Uzunsoy için ilk tören son görev yeri olan Karabük Orman İşletme Müdürlüğünde yapıldı. Buradaki törene; Orman Eski Genel Müdürü ve KARDEMİR Yönetim Kurulu Üyesi Osman Kahveci, Karabük Orman İşletme Müdürü Rıfat Ateş, Eskipazar Orman İşletme Müdürü Basri Altunay, Safranbolu Orman İşletme Müdürü Sema Altunay, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, İl Genel Meclisi Üyeleri Ahmet Tam ve Halil Aydın, Uzunsoy’un ailesi ve mesai arkadaşları katıldı.

Orman Eski Genel Müdürü Orman Kahveci törende yaptığı konuşmada; “Söyleyecek söz bulamıyorum, çok çalışkan bir kardeşimizi kaybettik, gerek genel müdürlüğüm, gerekse de milletvekilliğim döneminde birlikte çok güzel hizmetler yaptık.Yöremizin insanıydı, bu toprağın çocuğuydu, dikilen her fidanda, yanan her ağacın kurtarılmasında emeği var, başta eşi ve çocukları olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum” dedi

Uzunsoy’un naaşı burada kılınan cenaze namazının ardından daha sonra Safranbolu Merkez Camii’ne getirildi. Burada kılınan cenaze namazına; Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Safranbolu Belediye Başkan Yardımcıları Halil Bakkal ve Ahmet Şahin, Ak Parti Safranbolu İlçe Başkanı Avukat Mehmet Sarı,KARDEMİR Yönetim Kurulu Üyesi Osman Kahveci,, Karabük Eski Milletvekillerinden Mustafa Eren, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır başta olmak üzere, iş, siyaset ve cemiyet hayatından ve orman teşkilatından binlerce seveni katıldı. Uzunsoy’un naaşı kılınan cenaze namazının ardından Safranbolu Aile Mezarlığına defnedildi.

1965 doğumlu olan Mehmet Emin Uzunsoy, evli ve 2 çocuk babasıydı.

YORUMLAR


    0 YORUM