ESNAFIN CEZASINI MHP ÜSTLENDİ

Safranbolu Belediyesi zabıta ekipleri tarafından, dışarıya mal çıkarttıkları gerekçesiyle ilçe esnafına yazılan cezayı MHP İlçe Teşkilatı ve partili meclis üyeleri üstlendi. MHP Safranbolu İlçe Başkanı Emre Barbaros Tunç; “Halkçı Belediyecilik sloganıyla koltuğa oturanların halkçılık anlayışını hemşehrilerimin takdirlerine bırakıyorum” dedi MHP Safranbolu İlçe Başkanı Emre Barbaros Tunç’un açıklaması şu şekilde; Kıymetli Safranbolulular Hepimizin malumu olduğu üzere […]

ESNAFIN CEZASINI MHP ÜSTLENDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 29 Nisan 2020 - 15:47 'de eklendi ve 10.559 Kez Okundu


Safranbolu Belediyesi zabıta ekipleri tarafından, dışarıya mal çıkarttıkları gerekçesiyle ilçe esnafına yazılan cezayı MHP İlçe Teşkilatı ve partili meclis üyeleri üstlendi. MHP Safranbolu İlçe Başkanı Emre Barbaros Tunç; “Halkçı Belediyecilik sloganıyla koltuğa oturanların halkçılık anlayışını hemşehrilerimin takdirlerine bırakıyorum” dedi

MHP Safranbolu İlçe Başkanı Emre Barbaros Tunç’un açıklaması şu şekilde;

Kıymetli Safranbolulular

Hepimizin malumu olduğu üzere ülkemiz ve dünya Korona virüs denilen bir illet ile mücadelesine devam ediyor. Bu mücadele kapsamında başta devletimiz olmak üzere, ülkemizin her kesimi elini taşın altına koyuyor ve imkanları dahilinde üzerine düşeni yapıyor. Böyle bir dönemde ilçemizde yapılan bazı uygulamalar ise bizi derinden üzüyor.

Hepinizin de malumu olduğu üzere bu zor dönemde en büyük sıkıntıyı iş yerleri kapanmış çalışanlarımız ve esnafımız çekiyor. Zor şartlarda evine ekmek getirme mücadelesi veren esnafımızın birçoğu dükkânlarını açmıyor. Bugün bizleri arayan onlarca hemşehrimizden öğrendiğimiz kadarıyla da, iş yerlerini açanlarda zabıtanın cezai işlemleriyle karşı karşıya kalıyor.

“Halkçı Belediyecilik” sloganıyla koltuğa oturanların halkçılık anlayışını hemşehrilerimin takdirlerine bırakıyorum. Ceza yazılan esnafların içerisinde, geçtiğimiz günlerde İYİ Parti’den partimize katılan bir Belediye Meclis Üyemizin de bulunmasını da manidar buluyorum.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından partimizi Safranbolu Belediye Meclisinde temsil eden Meclis Üyelerimiz; Cemal Akarsu, Orhan Kaynar, Murat Özodabaş, Saim Tiryaki ve Hülya Kaya Özverdi ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda, meclis üyelerimizin huzur haklarını almayacaklarını ve esnafımıza yazılan cezaların teşkilatımız ve meclis üyeleri tarafından karşılanacağını kamuoyuna arz ediyorum.

Biz bize yeteriz Safranbolu

Sayılı gün çabuk geçer, 2024’te Allah’ın takdiri, sizlerin destekleriyle her şey DÜZELÜ …!

YORUMLAR


    0 YORUM