Erdoğan Karabük’e gelmiyor

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Karabük’te miting yapmıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde Zonguldak ve Bartın’da birer miting gerçekleştirmiş ve Karabük’e de davet edilmişti. Ancak Erdoğan yapılan davete rağmen Karabük’e gelmeyeceğini ifade etti. MHP’li bir belediye başkanı olmasına rağmen Bartın’da miting yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu […]

Erdoğan Karabük’e gelmiyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 12 Mart 2019 - 15:04 'de eklendi ve 428 Kez Okundu


Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Karabük’te miting yapmıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde Zonguldak ve Bartın’da birer miting gerçekleştirmiş ve Karabük’e de davet edilmişti. Ancak Erdoğan yapılan davete rağmen Karabük’e gelmeyeceğini ifade etti.

MHP’li bir belediye başkanı olmasına rağmen Bartın’da miting yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu kararı, Cumhur İttifakı ruhuna uygun hareket etmenin yanısıra, geçtiğimiz dönemlerdeki Karabük ziyaretlerinde kendisini karşılayıp hatta mitinginde hoş geldin konuşması yapan Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye bir jest olarak değerlendiriliyor. Erdoğan Türkiye genelindeki birçok mitinginde Başkan Vergili’den bahsetmiş, misafirperverliğinden ve devlet adamı duruşundan dolayı kendisine övgüler yağdırmıştı.

YORUMLAR


    0 YORUM