Elif’imiz Dünya ikincisi

Avrupa Şampiyonumuz, demir yumruğumuz Elif Güneri, Rusya’nın Ulan Ude kentinde gerçekleşen Dünya Şampiyonasında gümüş madalya kazandı. Elif Güneri şampiyonanın ilk turunu seribaşı olarak maç yapmadan geçti. 81 kilo çeyrek final müsabakasında ringe çıkan demir yumruğumuz Elif Güneri, Alman rakibi İrina Nicoletta Schonberger’i 3-2 mağlup ederek yarı finale yükseldi. Vietnamlı rakibi Huong Ngyuen Thi’yi 5-0 gibi […]

Elif’imiz Dünya ikincisi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 13 Ekim 2019 - 15:00 'de eklendi ve 309 Kez Okundu


Avrupa Şampiyonumuz, demir yumruğumuz Elif Güneri, Rusya’nın Ulan Ude kentinde gerçekleşen Dünya Şampiyonasında gümüş madalya kazandı.

Elif Güneri şampiyonanın ilk turunu seribaşı olarak maç yapmadan geçti. 81 kilo çeyrek final müsabakasında ringe çıkan demir yumruğumuz Elif Güneri, Alman rakibi İrina Nicoletta Schonberger’i 3-2 mağlup ederek yarı finale yükseldi. Vietnamlı rakibi Huong Ngyuen Thi’yi 5-0 gibi net bir skorla  mağlup ederek finale yükselen Avrupa Şampiyonumuz, evsahibi Zenfira Magomedalieva’ya mağlup oldu ve gümüş madalya kazandı.

Öte yandan 69 kiloda ringe çıkan Busenaz Sermeneli Çinli rakibini yenerek Dünya Şampiyonluğuna ulaşırken, 51 kiloda Rus rakibine mağlup olan Busenaz Çakıroğlu ise gümüş madalya kazandı.

YORUMLAR


    0 YORUM