Doğu Türkistan için yürüdüler

Taşköprü Ülkü Ocakları tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda Doğu Türkistan’daki Müslüman Türklerin bağımsızlık tutkusuna ortak olmak, sahipsiz olmadıklarını göstermek amacıyla yürüyüş düzenlendi.  Taşköprü Cumhuriyet Meydanından yoğun bir kalabalığın katılımı ile başlayan yürüyüş Cumhuriyet Meydanında sona erdi. MHP Taşköprü İlçe Başkanı İsmail Berber ve MHP Taşköprü Belediye Başkan Adayı Abdullah Çatal’ın da katılımı ile gerçekleşen programda ilk olarak […]

Doğu Türkistan için yürüdüler
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 06 Ocak 2019 - 2:44 'de eklendi ve 261 Kez Okundu


Taşköprü Ülkü Ocakları tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda Doğu Türkistan’daki Müslüman Türklerin bağımsızlık tutkusuna ortak olmak, sahipsiz olmadıklarını göstermek amacıyla yürüyüş düzenlendi. 
Taşköprü Cumhuriyet Meydanından yoğun bir kalabalığın katılımı ile başlayan yürüyüş Cumhuriyet Meydanında sona erdi. MHP Taşköprü İlçe Başkanı İsmail Berber ve MHP Taşköprü Belediye Başkan Adayı Abdullah Çatal’ın da katılımı ile gerçekleşen programda ilk olarak saygı duruşunda bulunuldu, ardından İstiklal Marşı okundu.
Taşköprü Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Reçber’in basın açıklaması yaptığı program doğu Türkistan lehine atılan sloganlarla son buldu.

YORUMLAR


    0 YORUM