DİLEĞİMİZ SAYILARININ ARTMASI..!

Dünya, Corona Virüs (Covid-19)’a karşı mücadelesini sürdürürken, topluma karşı duyarlılık hisseden işletmelerde üzerlerine düşenleri yapmaktan geri kalmıyor. Çin’in Vuhan şehrinde patlak veren ve hemen hemen tüm dünyayı saran Corona Virüsü belasına karşı topyekûn mücadele devam ediyor. Türkiye, insanüstü bir performans sergileyen Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca önderliğinde mücadelesine devam ederken, Karabük ve Safranbolu Belediyeleri de […]

DİLEĞİMİZ SAYILARININ ARTMASI..!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 19 Mart 2020 - 23:34 'de eklendi ve 1.271 Kez Okundu


Dünya, Corona Virüs (Covid-19)’a karşı mücadelesini sürdürürken, topluma karşı duyarlılık hisseden işletmelerde üzerlerine düşenleri yapmaktan geri kalmıyor.

Çin’in Vuhan şehrinde patlak veren ve hemen hemen tüm dünyayı saran Corona Virüsü belasına karşı topyekûn mücadele devam ediyor. Türkiye, insanüstü bir performans sergileyen Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca önderliğinde mücadelesine devam ederken, Karabük ve Safranbolu Belediyeleri de mücadelenin lokomotifliğini üstlenmiş durumda.

Resmi kurumların yanında, İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge doğrultusunda topluma hizmetine devam noktasında izin verilen bazı işletmelerde duyarlılıklarıyla dikkat çekiyor.

Onlardan biri de, sektöründe ülkenin seçkin markalarından biri olan Pasaport Pizza’nın Karabük- Şirinevler Şubesi. Ülkenin ve dünyanın yaşadığı kaotik ortama rağmen dostlarına hizmetine kesintisiz şekilde devam eden işletme, resmi kurumların tavsiye ve talimatları doğrultusunda gerekli önlemleri almaktan da geri kalmıyor.

Pasaport Pizza Karabük-Şirinevler Şubesi, ilaçlama ve dezenfektasyon sektörünün öncü firmalarından biri olan Antipest İlaçlamanın deneyimli ve uzman kadrosu tarafından periyodik olarak ilaçlanıp, dezenfekte ediliyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Pasaport Pizza Karabük-Şirinevler İşletmecisi, şehrin genç işadamlarından Vefa Gencay; “ Tesis olarak konuklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimize karşı sorumluluklarımızın her zaman farkındayız, konuklarımıza günlük taze hamurdan pizza ikram eden tek işletmeyiz, ülkemizin ve dünyanın son derece zor günlerden geçtiği bu dönemde ise sorumluluğumuzun bir kat daha arttığının bilinci ile hareket ediyor, dezenfekte ve hijyen çalışmalarımızı artırarak sürdürüyoruz, tek bir amacımız var; her zaman bizlerin yanında olan dostlarımıza mahcup olmamak ve ülkemize karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek” dedi

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR


    0 YORUM