“Çevre için el ele” etkinliği

Sinop’ta çevre kirliliğine dikkat çekmek amacıyla Sinop Belediyesi ile üniversite, “Çevre için el ele” etkinliği gerçekleştirdi. Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Doktor Öğretim Üyesi Hürü Sağlam Tekir ile birlikte “Üniversite ile belediye birlikte, çevre için el ele” etkinliğinde bir araya geldi. Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Hakan Sönmez ve […]

“Çevre için el ele” etkinliği
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 21 Kasım 2019 - 12:55 'de eklendi ve 318 Kez Okundu


Sinop’ta çevre kirliliğine dikkat çekmek amacıyla Sinop Belediyesi ile üniversite, “Çevre için el ele” etkinliği gerçekleştirdi.
Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Doktor Öğretim Üyesi Hürü Sağlam Tekir ile birlikte “Üniversite ile belediye birlikte, çevre için el ele” etkinliğinde bir araya geldi.
Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Hakan Sönmez ve Bülent Oktay’ın da katılımıyla Sinop Şahin Tepesi mevkisinde, Belediye Temizlik İşleri personeli ile birlikte çevre temizliği yapan üniversite öğrencileri doğaya zararlı atıkları ve çevredeki çöpleri topladı.
Yapılan etkinlik toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

YORUMLAR


    0 YORUM