Cevap ver Başkan…!

Safranbolu’da son dönemde enteresan işler oluyor. Çünkü son dönemde birçok insan, Köse’nin ekibindeki bazı isimleri hain ilan edip, birlerini de göreve davet ediyor…! Beklemedikleri bir dönemde, beklemedikleri bir güçle iktidara geldiler. İçinde bulundukları döneme ‘ Güç zehirlenmesi’ desek abartmış olmayız hani! Tipik sol versiyonu içinde bulundukları durum..! Kimseyi bulamayınca kendilerini yiyorlar. Tabi, olanda Elif Başkana […]

Cevap ver  Başkan…!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 22 Ağustos 2019 - 0:31 'de eklendi ve 421 Kez Okundu


Safranbolu’da son dönemde enteresan işler oluyor. Çünkü son dönemde birçok insan, Köse’nin ekibindeki bazı isimleri hain ilan edip, birlerini de göreve davet ediyor…!

Beklemedikleri bir dönemde, beklemedikleri bir güçle iktidara geldiler. İçinde bulundukları döneme ‘ Güç zehirlenmesi’ desek abartmış olmayız hani!

Tipik sol versiyonu içinde bulundukları durum..!

Kimseyi bulamayınca kendilerini yiyorlar. Tabi, olanda Elif Başkana oluyor. Birileri taht kavgası yapıyor, başkan da bunların arasında hizmet mücadelesi veriyor…!

Yaklaşık 3 aylık süreç içerisinde birçok konu bize geldi, yüzlerce iddia tarafımıza iletildi. Ancak son iddia yenilir ve yutulur cinsten değil…!

Neden mi?

Çünkü iddia aynen şu; Son denemde hedefte olan, Belediye Başkanı adına ve de başkanın talimatıyla birilerini sorguya aldığını iddia eden bir şahıs, MİT Tırları Operasyonu’nda Devlet Memuru olarak görevdeymiş…!

İnanmak bile istemeyiz…!

Şayet durum buysa durum çok vahim…!

Bu durum ne zaman düzelir?

Elif Başkan, başkanlığını ilan ettiğinde,

Ya seveceksiniz ya da terk edeceksiniz dediğinde..1

Şaka gibi gerçekten…!

Bir firma aynen şunu söylüyor; “İhaleye girecektik, filanca Meclis Üyesi bizi mülakata çağırdı…!”

Haydaaaa….!

Ne zamandan beri böyle bir uygulama var ?

Şimdilik bu kadar yazıyoruz…!

 

İsterseniz tamamını yazarız…!

Belediye ile iş yapamayacakları için personel üzerine firmaları devredenleri,

“Akıllı olun, çok yakında Belediye Başkan Yardımcısı olacağım” diyenleri,

Posta güvercinlerini, CHP’li gözüken kripto FETÖ’cü ve AKP’lileri  birer birer deşifre ederiz. Çünkü hepsini tanıyoruz…!

Elif Başkanı, kardeşini Özel Kalem Müdürü yaptı diye eleştirenler büyük fotoğrafa baksınlar! Onun kardeşini Özel Kalem yapması en masum hareket çünkü..!

 

YORUMLAR


    0 YORUM