BU YAPTIKLARINIZI NASIL İZAH EDECEKSİNİZ!

Gün geçmiyor ki, Safranbolu Belediyesi ile ilgili bir gündem olmasın..! Gündemin maddeleri ise siyasi konular ve belediyenin iç işleyişleri..! Bizim konumuz asla bunlar değil..! Peki, bizim konumuz ne? Belediye içerisinde yapılan tasarruflar…! CHP’nin uzantısı olan SHP, en son 1984’de Safranbolu’yu yönetti. Onu da sandıktan çıkarak yönetmedi. O günlerin en güçlü partisi olan ANAP’ın adayı, belediyenin […]

BU YAPTIKLARINIZI NASIL İZAH EDECEKSİNİZ!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 30 Eylül 2020 - 3:59 'de eklendi ve 1.414 Kez Okundu


Gün geçmiyor ki, Safranbolu Belediyesi ile ilgili bir gündem olmasın..! Gündemin maddeleri ise siyasi konular ve belediyenin iç işleyişleri..!

Bizim konumuz asla bunlar değil..!

Peki, bizim konumuz ne?

Belediye içerisinde yapılan tasarruflar…!

CHP’nin uzantısı olan SHP, en son 1984’de Safranbolu’yu yönetti. Onu da sandıktan çıkarak yönetmedi. O günlerin en güçlü partisi olan ANAP’ın adayı, belediyenin sözleşmeli avukatlığından istifa etmediği için seçimleri açık ara kazanmasına rağmen başkanlıktan düşürüldü, nam-ı değer Topal Şef, yani Erdoğan Caymaz Safranbolu Belediye Başkanı oldu.

Sayın Caymaz bir belediye başkanı olarak çok güzel işler yaptı, lakin sosyal ilişkileri zayıf olduğu için 31 oyla seçimleri kaybetti.

Sayın Caymaz’ın tam aksine, Sayın Elif Köse ise son seçimlerde sosyal ve sıcak bir insan olarak seçimleri kazandı.

Ne zaman?

Tam 30 yıl sonra…”

Peki ya sonuç…?

Şu ana kadar HEZİMETE YAKIN…!

Neden mi?

En son Dünya Miras Kenti Safranbolu’yu 30 yıl önce yönetmişsiniz. Çeyrek asırdan daha fazla bir süre sonra bu şehrin yönetimini alıyor ve Gaziantep’ten bir Belediye Başkan Yardımcısı getiriyorsunuz…!

Vatan, millet, bayrak ve Atatürk sevdasından zerre kadar şüphem olmayan, her biri birbirinden kıymetli CHP’li dostlar, özür dileyerek söylüyorum; bu hareket her şeyden önce size bir hakaret…!

CHP’yi ve Türkiye’yi kurtarmak için ayaklanan Atom Karınca…! Ayıp olmuyor mu, önce sen ilçeni ve sonra seçim bölgeni kurtarsana…!

Sevgili İl Başkanı, Ulusalcı Çakır…!

Ulusalcılık nereden başlar?

Önce kendi memleketinden…!

Türkiye’de Muharrem İnce’yi desteklerken, Safranbolu ve Karabük’te neden bu memleketin çocuklarını desteklemiyorsun?

Zaferiyle öğündüğün hanımefendiye neden; “Yapma, bunu kimseye izah edemeyiz, Safranbolu başta olmak üzere, tüm Karabük CHP iktidarını beklerken, biz kimsenin bilmediği, tanımadığı bir adamı bu şehre Belediye Başkan Yardımcısı yapamayız..” demiyorsun…!

Gelelim çok sevdiğimiz İYİ Parti İl Başkanı ağabeyimizin açıklamalarına…!

Höykürüp duruyorsun, aslında gerçekleri senden biliyorsun…!

Şimdi biz buradan kendilerine soruyoruz;

Partinize mensup Belediye Başkan Yardımcısına 31 Mart sonrası nereler bağlıydı, şimdi nereler bağlı?

Yine aynı beyefendinin bundan yaklaşık 1 ay önce kaç metrekare odası vardı, bugün kaç metrekare odası var??

Ve; Cumhur İttifakına mensup Karabük Belediye Başkanı, sizin ittifakınıza mensup Safranbolu Belediyesine milyonlarca lira hizmet yapma önerisini Karabük Belediye Meclisine getirdiğinde, kimin oyu ile bu önerge reddedildi, ya da sizin ittifakınıza mensup meclis üyelerinden red oyu verenler oldu mu?

Ve gelelim en önemli soruya; bundan birkaç yıl önce malulen emekli olan bir şahıs için bir tıp profesörü; “Senin bu raporuna göre bırak seni malulen emekli etmeyi, ben sana hava değişimi bile vermezdim” dedi mi, demedi mi? Ayrıca o şahısa o raporu verenler bugün nerede…?

YORUMLAR


    0 YORUM