Bu sefer Aksaraylı yavruları için ördüler

Geçtiğimiz yıl Güleç Sevgi Evleri ve Fatih Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi Anaokulu öğrencilerine “El Emeği Mutluluk” projesi kapsamında hediyeler hazırlayan Karabük Belediyesi Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezi kursiyeri anneler, bu yılda Aksaray ilinin Karacaören Köyü İlkokulu öğrencileri yavruları için hediyeler hazırladı. Karabük Belediyesi Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezi örgü sınıfı, sosyal sorumluluk projesi kapsamında “El Emeği Mutluluk”  […]

Bu sefer Aksaraylı yavruları için ördüler
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 06 Ocak 2019 - 18:24 'de eklendi ve 355 Kez Okundu


Geçtiğimiz yıl Güleç Sevgi Evleri ve Fatih Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi Anaokulu öğrencilerine “El Emeği Mutluluk” projesi kapsamında hediyeler hazırlayan Karabük Belediyesi Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezi kursiyeri anneler, bu yılda Aksaray ilinin Karacaören Köyü İlkokulu öğrencileri yavruları için hediyeler hazırladı.

Karabük Belediyesi Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezi örgü sınıfı, sosyal sorumluluk projesi kapsamında “El Emeği Mutluluk”  adlı proje ile yola çıkarak, ördükleri atkı ve bereleri Aksaray ilinin Karacaören Köyü ilkokuluna gönderdiler.

“Geleceğin yarınlarına mutluluk örüyoruz” diyen Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezi kursiyerleri; “Karabük Belediyesi Şirinevler Sosyal Yasam Merkezi olarak tek yürek olmaya karar verdik. “El Emeği Mutluluk” projesi kapsamında yola çıkarak, kursiyerler olarak hazırladığımız el emeği göz nuru ürünleri Aksaray İlinin Karacaören Köyü İlkokulundaki öğrencilerimize hediye ettik. Bizlere bu imkânı sağlayan Karabük Belediye Başkanı Sayın Rafet Vergili’ye çok teşekkür ediyoruz. Projemizin devamı niteliğinde örmeye devam ettiğimiz folklor kıyafetlerini ve çeşitli hediyeleri de tekrar Aksaray ili Karacaören Köyü İlkokulu öğrencilerine göndereceğiz” ifadelerini kullandılar.

“El Emeği Mutluluk” projesinin amacının, mesleki bilgi ve donanımları kullanarak etkin grup çalışması ile çocuklarımızın içlerini ısıtmak ve birçok noktada faydalı olabilmek olduğu belirtilerek, projenin devam edeceği bildirildi.

YORUMLAR


    0 YORUM