Bu seçimin galibi sizlersiniz…!

Karabük ve Safranbolu’da siyaset iyice kutuplaşmış durumda.  En şiddetli savaşta; Cumhur İttifakı adayları arsında geçiyor. Tüm bu yaşananlara inat iki aday var ki, “Biz kardeşiz ve bizi bu kavgaya sürüklemeyecek siniz” mesajı veriyor. O adayların ikisi de kadın. İkisi de ‘hanımefendi’ ruhuna uygun hareket ediyor. Dün akşam BRTV ekranlarında bir programa katılan MHP Safranbolu Belediye […]

Bu seçimin galibi sizlersiniz…!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 29 Mart 2019 - 2:56 'de eklendi ve 259 Kez Okundu


Karabük ve Safranbolu’da siyaset iyice kutuplaşmış durumda.  En şiddetli savaşta; Cumhur İttifakı adayları arsında geçiyor. Tüm bu yaşananlara inat iki aday var ki, “Biz kardeşiz ve bizi bu kavgaya sürüklemeyecek siniz” mesajı veriyor.

O adayların ikisi de kadın.

İkisi de ‘hanımefendi’ ruhuna uygun hareket ediyor.

Dün akşam BRTV ekranlarında bir programa katılan MHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı, 10 yıllık görev süresinde ‘Karabük’ün Fatma ablası’ unvanını alan Fatma Danışman kampanya sürecinde yaşadığı bir olayı anlatıyor. Fatma Abla diyor ki; “seçim çalışmalarımız sırasında mahalle gezilerini sürdürürken bahçeli bir eve girdik, bir amcam ve bir de teyzem vardı, yapacaklarımızı ve hedeflerimizi anlattık, amca bana dedi ki; ‘Kızım sen bizim kim olduğumuzu biliyor musun?’ Bende , ‘ Hayır amca’ yanıtını verince; ‘Kızım biz Elif Köse’nin annesi ve babasıyız’ yanıtını verdi. Bende bunun üzerine; ‘ İyi ki Elif kardeşim hakkında kötü bir şey söylememişim’ diye şükrettim diyor.

Ve yanı Elif Köse bugün; MHP İlçe Teşkilatını ve Belediye Başkan Adayı Fatma Ablayı ziyaret ediyor. Kamuoyu ile paylaşılan fotoğraf ise insanın gözlerini yaşartıyor, “İŞTE SİYASET BU, İŞTE KADIN ZERAFETİ” dedirtiyor.

Seçimi kim kazanır onu bilemeyiz, lakin seçimin galibi sizlersiniz..!

Çünkü siz; her türlü hainliğe, her türlü entrikaya meydan okudunuz, kadının şefkatini ve anaç ruhunu ortaya koyup, tüm çıkarcılara isyan bayrağını çektiniz.

Gerçek olan bir tek şey var; TARİH SİZİ ÇOKTAN YAZDI…!

YORUMLAR


    0 YORUM