“Bu konuları değerlendireceğiz”

Yaklaşık çeyrek asırlık görevi döneminde üstlendiği misyon  ile “Kardemir’in Yürüyen Hafızası”  sıfatını üstlenen, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç, son günlerde gündeme gelen konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Güleç; “Bu konuları Yönetim Kurulu’nda değerlendireceğiz” dedi. Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç’in açıklaması şu şekilde; “On günü aşkın süredir ani gelişen sağlık problemim sebebi ile Karabük dışında […]

“Bu konuları değerlendireceğiz”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 01 Ağustos 2019 - 1:55 'de eklendi ve 455 Kez Okundu


Yaklaşık çeyrek asırlık görevi döneminde üstlendiği misyon  ile “Kardemir’in Yürüyen Hafızası”  sıfatını üstlenen, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç, son günlerde gündeme gelen konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Güleç; “Bu konuları Yönetim Kurulu’nda değerlendireceğiz” dedi.

Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç’in açıklaması şu şekilde; “On günü aşkın süredir ani gelişen sağlık problemim sebebi ile Karabük dışında bulunmaktaydım. Tedavimin başarı ile tamamlanması neticesinde çok şükür sağlığıma kavuştum. Bu süreçte basında çıkan bazı haberler ve dün 4 Bağımsız Yönetim Kurulu Üyemiz tarafından yapılan açıklama ile ilgili 01.08.2019 tarihinde Başkanlığımda toplanacak Yönetim Kurulumuzda gerekli değerlendirmelerin yapılacağını kamuoyuna açıklamak isterim.

 25 yıllık Kardemir mücadelesinin neferi ve Kardemir A.Ş.’nin kurucusu olarak şahsımın ve Güleç ailesinin kırmızı çizgisinin her zaman Ülkemiz, Devletimiz, Karabük yöresi ve Kardemir A.Ş.’nin menfaatleri olduğunu hatırlatmak isterim”

YORUMLAR


    0 YORUM