BU İŞLER KARABÜK’TE BAŞKA, SAFRANBOLU’DA BAŞKA NASIL OLUYOR?

Gündem; hepimizin de malumları olduğu üzere Belediye Meclis Toplantıları ve akabinde gerçekleştirilen ya da gerçekleştirilecek olan seçimler. Bir kere hiç kimse karnından konuşmayacak. Mesela Karabük’te başka, Safranbolu’da başka yapmayacak..! Bu ne demek? Anlatalım; Mesela yaklaşık 1 yıldır Karabük’te bir birini yiyen Cumhur İttifakı, Safranbolu’da karşısında Elif Köse’yi görünce kuzu sarması olmayacak..! Köse’yi encümende ve komisyonlarda […]

BU İŞLER KARABÜK’TE BAŞKA, SAFRANBOLU’DA BAŞKA NASIL OLUYOR?
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 08 Nisan 2021 - 0:10 'de eklendi ve 115 Kez Okundu


Gündem; hepimizin de malumları olduğu üzere Belediye Meclis Toplantıları ve akabinde gerçekleştirilen ya da gerçekleştirilecek olan seçimler.

Bir kere hiç kimse karnından konuşmayacak. Mesela Karabük’te başka, Safranbolu’da başka yapmayacak..!

Bu ne demek?

Anlatalım;

Mesela yaklaşık 1 yıldır Karabük’te bir birini yiyen Cumhur İttifakı, Safranbolu’da karşısında Elif Köse’yi görünce kuzu sarması olmayacak..! Köse’yi encümende ve komisyonlarda zayıf düşürmek için üstünü başını parçalamayacak…!

Çünkü o zaman adama derler ki; “Siz Karabük’te neden birbirinizi yerken, Safranbolu’da al gülüm-ver gülüm yapıyor sunuz?”

Siz ne yapıyor sunuz biliyor musunuz?

Rafet Vergili’ye Karabük’te oynatılan mağdur edebiyatının aynısını Safranbolu’da Elif Köse’ye oynatıyor sunuz…!

 

Elif Köse bunu oynayacak da, birileri oynatmıyor vesselam…!

Neden mi?

Hazreti Muhammed’in; “İçki tüm kötülüklerin anasıdır” hadis-i şerifi Safranbolu Belediyesi’nde “; “Tüm kötülüklerin ve şeytanlıkların anası tek adamdır” şeklinde cereyan ediyor da ondan çünkü…!

Adam bir şeyin farkında ve onu da gayet iyi kullanıyor…!

O ne mi?

“Ben istifa edersem azınlığa düşersiniz…!        “

Defalarca yazdık ve çizdik; bu adamı, bu kriptoyu içeriye kim ya da kimler sızdırdı?

Ve şimdi bombayı patlatıyorum; SAYIN İL BAŞKANI, BU ADAMIN ÜZERİNDEN BİR YARDIMLAŞMA VAKFINDAN EŞİNE İNDİRİMLİ BİR ARAÇ ALDIN MI VE BUNUN İÇİN Mİ BUNUN TÜM BU YAPTIKLARINA SESSİZ KALIYOR SUN?

CHP İL BAŞKANI SAYIN ABDULLAH ÇAKIR; EŞİNİZE ORDU YARDIMLAŞMA KURUMUNDAN, İNDİRİM İMKÂNI OLAN BİR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ÜZERİNDEN BİR ARAÇ ALDINIZ MI?

Sizden cevap bekliyoruz.

Aldığınızı iddia etmiyoruz.

Yalnızca iddialara yanıt bekliyoruz….

 

 

YORUMLAR


    0 YORUM