Bolu’ya İnce’ci aday

CHP’nin Bolu Belediye Başkan Adayı, Muharrem İnce’ye yakınlığı ile bilinen Bolu Milletvekili Avukat Tanju Özcan oldu. Adaylığının açıklanmasının ardından ilk açıklamasını yapan Tanju Özcan;”Doğduğum, büyüdüğüm; evladı olmaktan onur duyduğum, Ankara’da sekiz yıldır gururla temsil ettiğim Bolumuza, inşallah bundan sonra Belediye Başkanı olarak hizmet edeceğim. Hep beraber el ele verip Bolu’yu beş yılın sonunda Türkiye’nin en […]

Bolu’ya İnce’ci aday
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 18 Aralık 2018 - 21:07 'de eklendi ve 508 Kez Okundu


CHP’nin Bolu Belediye Başkan Adayı, Muharrem İnce’ye yakınlığı ile bilinen Bolu Milletvekili Avukat Tanju Özcan oldu.

Adaylığının açıklanmasının ardından ilk açıklamasını yapan Tanju Özcan;”Doğduğum, büyüdüğüm; evladı olmaktan onur duyduğum, Ankara’da sekiz yıldır gururla temsil ettiğim Bolumuza, inşallah bundan sonra Belediye Başkanı olarak hizmet edeceğim. Hep beraber el ele verip Bolu’yu beş yılın sonunda Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri haline getireceğiz. BOLU’YU ÇOK SEVİYORUM.” cümleleriyle duygularını dile getirdi.

Tanju Özcan kimdir?

Tanju Özcan 1973 yılında Bolu’da dünyaya geldi. Avukat; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi.Serbest avukat olarak çalıştı. Belediye Meclis Üyeliği, Boluspor Yöneticiliği, CHP Bolu Merkez İlçe ve CHP Bolu İl Başkanlığı görevlerinde bulundu.

24, 25 ve 26. Dönemde Bolu Milletvekili seçildi. 24. Dönemde TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyeliği, İçişleri Komisyonu Üyeliği ve Millî Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyeliği görevlerinde bulundu. 26. Dönemde İçişleri Komisyonu Üyeliği yaptı.

İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde Almanca bilen Özcan, evli ve 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR


    0 YORUM