Bolu’da kaçak silah ve uyuşturucu operasyonu

Bolu’nun Mengen ve Gerede ilçeleri ile Karabük’ün Eskipazar ilçesinde yapılan kaçak silah ve uyuşturucu operasyonlarında 3 kişi gözaltına alındı. Edinilen bilgiye göre, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, “Silah ve mühimmat kaçakçılığına” yönelik olarak Mengen ilçesi Banaz köyü ve Karabük’ün Eskipazar ilçesi Sofular Köyünde operasyon yaptı. Yapılan operasyonda 2 şüphelinin evlerinde yapılan aramalarda 1 adet ruhsatsız tabanca, […]

Bolu’da kaçak silah ve uyuşturucu operasyonu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 23 Eylül 2019 - 16:26 'de eklendi ve 484 Kez Okundu


Bolu’nun Mengen ve Gerede ilçeleri ile Karabük’ün Eskipazar ilçesinde yapılan kaçak silah ve uyuşturucu operasyonlarında 3 kişi gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, “Silah ve mühimmat kaçakçılığına” yönelik olarak Mengen ilçesi Banaz köyü ve Karabük’ün Eskipazar ilçesi Sofular Köyünde operasyon yaptı. Yapılan operasyonda 2 şüphelinin evlerinde yapılan aramalarda 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet ruhsatsız kuru sıkı tabanca, 1 adet ruhsatsız havalı tabanca, 10 adet ruhsatsız av tüfeği, 2 adet yivli ruhsatsız av tüfeği, 67 adet av tüfeği fişeği, 5 adet tabanca fişeği ele geçirildi.
Ekiplerin Gerede İlçesi Aşağıörenbaşı köyü yaylası mevki’inde yaptıkları uyuşturucu operasyonunda ise, 1 şüphelinin evi ve bahçesinde yapılan aramada 20 kök kenevir bitkisi yakalandı.
Operasyonlarda gözaltına alınan 3 kişi, ifadeleri alınmak üzere jandarma komutanlığına götürüldü.

YORUMLAR


    0 YORUM