Bir güzel insanı daha kaybettik

Aslen Devrekli olan ve yıllarca Orman Teşkilatının değişik kademelerinde görev yaptıktan sonra, Karabük Orman İşletme Müdürü olarak emekli olan Mehmet Emin Uzunsoy geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Orman Teşkilatı başta olmak üzere, Karabük ve Batı Karadeniz bugün büyük bir acı yaşadı. Yıllarca; Ulus, Eskipazar ve Karabük Orman İşletme Müdürlüğü başta olmak üzere, orman teşkilatının […]

Bir güzel insanı daha kaybettik
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 11 Kasım 2019 - 22:45 'de eklendi ve 618 Kez Okundu


Aslen Devrekli olan ve yıllarca Orman Teşkilatının değişik kademelerinde görev yaptıktan sonra, Karabük Orman İşletme Müdürü olarak emekli olan Mehmet Emin Uzunsoy geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

Orman Teşkilatı başta olmak üzere, Karabük ve Batı Karadeniz bugün büyük bir acı yaşadı. Yıllarca; Ulus, Eskipazar ve Karabük Orman İşletme Müdürlüğü başta olmak üzere, orman teşkilatının değişik kademelerinde ülkemize hizmet eden ve her görev yaptığı yerde herkesin sevgi ve saygısını kazanan Mehmet Emin Uzunsoy, öğle saatlerinde Safranbolu Köyiçi Mevkiinde geçirdiği kalp krizinin ardından Safranbolu Devlet Hastanesine kaldırıldı ancak, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Mehmet Emin Uzunsoy’un naaşı yarın ikindi namazına müteakiben Safranbolu Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Safranbolu Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

YORUMLAR


    0 YORUM