Bir bilmecem var Karabük!

Bağımsız Yönetici olmasına rağmen, değişik entrikalarla ilk genel kurulda kim kendisini başkan adayı ilan etti? Türkiye’de birçok önemli şirketin avukatı olan Karabüklü avukatın hukuk bürosu ile sözleşmeyi kim feshetti? Karabük Ticaret ve Sanayi Odasının en fazla üye sayısına sahip gruplarından biri, “İnşaat Grubu” iken, Mühendisler Kulübü projesini Diyarbakır eski vekiline ihalesiz olarak kim verdi? Kömür […]

Bir bilmecem var Karabük!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 18 Aralık 2019 - 23:08 'de eklendi ve 811 Kez Okundu


Bağımsız Yönetici olmasına rağmen, değişik entrikalarla ilk genel kurulda kim kendisini başkan adayı ilan etti?

Türkiye’de birçok önemli şirketin avukatı olan Karabüklü avukatın hukuk bürosu ile sözleşmeyi kim feshetti?

Karabük Ticaret ve Sanayi Odasının en fazla üye sayısına sahip gruplarından biri, “İnşaat Grubu” iken, Mühendisler Kulübü projesini Diyarbakır eski vekiline ihalesiz olarak kim verdi?

Kömür ihalesini bugün birlikte yürüdüğü bazı isimlerin isteği üzerine kim iptal etti?

“Biz filancalara kömür alımlarından komisyon veriyoruz” şeklindeki ses kayıtlarını dinlemesine ve bazı yönetim kurulu üyelerinin muhalefetine rağmen, 500 bin ton kömürün alımına kim onay verdi?

Şirketin ve Karabük’ün yetiştirerek, sektöre ve ülkeye armağan ettiği genç ve yıldız isimlerden birini, sırf birilerinin avanta aldığı firmaları liste dışı bıraktı diye kim işine son verdi?

Yönetim Kurulu Üyeleri ve Karabüklü idareciler hakkında kim FETÖ’cü raporu hazırlattı?

Kayınbiraderinin çok yakın arkadaşına kim şirket içi rapor hazırlattı, bu rapor doğrultusunda kimleri ince ince doğradı ve kimleri yerlerine yerleştirdi?

O rapor doğrultusunda, Karabük’ün yetiştirdiği genç beyinlerden birinin yetkilerini kim budadı? Bir diğerinin işine kim son verdi? Aynı zamanda iktidar partisine mensup Karabüklü genç ve değerli bir beyini terfi ettiriyormuş gibi göstererek kim kızağa çekti?

Kim, dün yapılan virmanları genel kurulda onayladı, ibra etti ve o virmanlar sayesinde seçilen yönetim kurulu üyelerinin 2 oyuyla başkan seçildi? Kim aynı insanlar hakkında bugün suç duyurusunda bulundu?

Bu güne kadar hangi bağımsız yönetici, kilometrelerce uzaktan gelip, halkın oyuyla defalarca seçilen şehrin Belediye Başkanına rajon kesmeye kalktı ve; “Kim lan bu, aklınca bizi dizayn mı etmeye kalkıyor” deme pervasızlığında bulundu, ardından da operasyonu gerçekleştirince yanındakilerle birlikte seçimden dakikalar sonra biat etmeye ve takla atmaya gitti?

Simit ve çay hesabı yaparak iktidara gelen siyasi iradenin hangi atadığı isim bu güne kadar, yalnızca ayda 1 toplantı yaparak 100 bin lirayı cukkaya indirdi?

Bu iktidarın atadığı hangi isim; başta Sayın Cumhurbaşkanı olmak üzere, iktidarı ve ülkeyi uluslararası arenada yerden yere vuranlarla ortaklık yapanlarla beraber yürüdü, onların yönettikleri şirketlerde ticaret yapmalarına göz yumdu?

Hangi iktidar temsilcisi; iktidarın koltuğunu korumak için şehirlere bombalar yağdırdığını iddia eden çocukların babasına oy verdi?

Ve en önemlisi; kim ya da kimler onun kadar megolaman oldu, bu şirkete çeyrek asırlarını veren şahısların ve ailelerin emeklerini bir kalemde silip; “Ben geldim, bu şirket 1 yılda şaha kalktı” dedi….?

Kim, kim, kim?

YORUMLAR


  11 YORUM

  • Zehra 18 Aralık 2019

   Helal olsunnn...Insallah butun gercekler ortaya çıkar

   Cevapla

  • Hut 18 Aralık 2019

   Tahmin edeyim...kayısı

   Cevapla

  • Öz karabüklü 19 Aralık 2019

   Bu şehir ne entrikalarla múcadele etti.savaş verdi. tüm malatyalılarin kendi şehrinde kabul etmedigi o şahsı da bir gün lağıma atacak.Ben inaniyorum. bu şehrin yetiştirdiği beyinlere ve şehre sahip cikanlara degilde 3 kuruş için hırsızlara destek veren gazetecelileri de lağima atacak inaniyorum buna.Gercekleri yazdiginiz icin teşekkürler Şükrü Bey.Bu şehir sahipsiz değil.Cumhuriyet kenti burasi.kendi memleketlerine giremeyen ÖZ ü belli olmayan insanlarin benim memleketikde yaptigi fırıldaklıklarina içim elvermiyor.Bu fırıldakliklardan nemalanmaya calisan gazeteci bozuntulariyla da bir gun hesaplaşir benim halkim.Milleti galyana getirip sokağa döken sendikaci vardi 2010 da.bu sendikacidan gecinen gazeteci bozuntulari vardi birde.kim kaybetti yüzlerce insan işsiz kaldi.olan işçiye oldu.onları dolduruşa getiren satılık kalemler hala piyasada gazeteci müsvettesi gibi geziyor.Yazin ÖZ ü belli olmayan eski milletvekili bozuntusuna sürekli yazan gazeteci soylediklerini unutmuş u donüşü yapmis.bu halkin hafizasi daha saglam olmali.sonuna kadar KARABÜKE KARDEMIRE DESTEK OLANLARIN YANINDAYIZ.KALEMINIZE VE YÜREGINIZE SAĞLİK.

   Cevapla

  • Doğrucu Davut 19 Aralık 2019

   Çok güzel, çok doğru tesbitler. Şükrü bey, inşaallah sizde Derin Haber diye bir şaklaban var o gibi U dönüşü yapmazdınız. Çağrı beyin ekmeğini yiyip, Yolbulan başa geçince fırıldak gibi dönüş yaptı. Karaktersiz şimdi de yolbulanların kucağına oturdu. Karabük basınında bu tür ahlaksızlığa kendi aranızda prim vermeyin. Sen doğru bildigin yoldan şaşma. Cesaretle devam, devam, devam.

   Cevapla

  • Hanci 19 Aralık 2019

   Düşünsenize kazara belediye seçimini malum şahıs alsaydı bu haramiler şehrin tapusunu üzerine yapardı.

   Cevapla

  • İçerden 19 Aralık 2019

   Kömürde Kardemir menfaatini gözeten adamlari ortadan kaldır. Yerlerine sallabaşları doldur,kömür kaça alınmış iyimi kötümü bakma, nasılsa doğru adresten alınıyor ya, sonrada bu maliyetler neden yukseliyo diye ona buna sar.

   Cevapla

  • Haberdar 19 Aralık 2019

   Bilmecenin cevabı olan, karabükün öz evlatlarına fetocu iftirası atan mahlukun kollayicisi olan bu kişinin adı geçenlerde ulusal bir haberde fetöşun söz de veliahtinin en çok görüştüğü adamlardan biri olarak geçti bi Allahın kulu yazmadı. Şimdi böyle haberi yazamayan, bu şehrin menfaatlerini üç otuz reklam parasına satanlar bu şehrin değeri olan bir aileye sipariş üzerine teyyare haberlerle saldırıyor. Bugünleri kimse unutmayacak. Bu şehir çok yakında bu ihrazatlari kusacak.

   Cevapla

  • dimyattaki bulgur 22 Aralık 2019

   Bir tandiş rayda fırtına koparıp fabrikanın marka isimlerinden birinin iş akdinin feshini kovalayan medyatik binlerce ton rayın hurdaya gidişini neden görmezden geliyorki? İşbilmezler yüzünden savunma sanayi derken eldeki raydanda mı oluyöruz acaba.

   Cevapla

  • 4x4 24 Aralık 2019

   Bir bilmecede benden; Minnacıcık boyu var, türlü türlü huyu var.

   Cevapla

  • 70 mi yetmemişmi 24 Aralık 2019

   Kardeş, medyatik tarafigurasini seçti, acem arapa geçti. Yoksa bu kadar isbilmezlikle o koltukta 5 dakka oturtmazlar onu. Bilmeceyi cozmek icin 4.YF. açılışında el ele poz verenlere bak.

   Cevapla

  • Komagene 25 Aralık 2019

   Aha buraya yaziyom, bu adam ve beraberindekiler ilk tökezlemede Reisi satacak olanlardır. Bunların vatan millet değil derdi zoru menfaat.Baska türlü kömür alımından komisyon aldığı iddia edilen filancalarla kol kola girmez.

   Cevapla