“BENDEN DAHA BÜYÜK KARABÜK MİLLİYETÇİSİ TANIMIYORUM!”

Ak Parti İl Başkanı Sayın İsmail Altınöz ile bir sohbet gerçekleştirdik. O sohbette Sayın Altınöz’ün en büyük sıkıntısının medya ve enformasyon olduğunu fark ettik! Sayın Altınöz’ün köylüsü Sayın Şinasi Altıner’in ANAP’lı olduğu dönemlerdeki bir cümlesini hiç unutmam. Aynen şöyle demişti; “ Benim eski parti tavuk gibi küçücük bir yumurta yapıyor, lakin gıdaklamasıyla ortalığı ayağa kaldırıyor, […]

“BENDEN DAHA BÜYÜK KARABÜK MİLLİYETÇİSİ TANIMIYORUM!”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 23 Temmuz 2020 - 1:02 'de eklendi ve 3.490 Kez Okundu


Ak Parti İl Başkanı Sayın İsmail Altınöz ile bir sohbet gerçekleştirdik. O sohbette Sayın Altınöz’ün en büyük sıkıntısının medya ve enformasyon olduğunu fark ettik!

Sayın Altınöz’ün köylüsü Sayın Şinasi Altıner’in ANAP’lı olduğu dönemlerdeki bir cümlesini hiç unutmam. Aynen şöyle demişti; “ Benim eski parti tavuk gibi küçücük bir yumurta yapıyor, lakin gıdaklamasıyla ortalığı ayağa kaldırıyor, benim yeni parti ise kaz gibi, hindi gibi kocaman yumurtluyor ama sesini çıkartmıyor…!”

Kimsenin bilgisinin olmadığı, hatta ‘ Ak Parti teşkilatları çalışmıyor’ eleştirilerine neden olan konularla ilgili enteresan bilgiler verdi Sayın İl Başkanı…

Mesela dedi ki; “Seçimde açıklandığı gibi bir projenin Dörtyol Kavşağına yapılması mümkün değil, lakin proje değişti ve gündemde..” Zaten bizim bu sohbetimizden birkaç gün sonra da ihalenin yapılacağını ilan etti.

Bir diğer konu; DSİ tarafından Safranbolu’ya yapılan Su Arıtma Tesisi… Sayın Başkan diyor ki; “Biz konuyu yakından takip ediyoruz, zaten gerekeni de yaptık, bizim siyasi kültürümüzde milleti cezalandırmak gibi bir olay yok”

Sayın İl Başkanı ayrıca; Cumapazarı’ndaki Devlet Demiryolları ünitelerinin Antepoğlu Sanayi Sitesi karşısına taşınması projesini de yakından takip ettiklerini, Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan alınması gereken onayla ilgili milletvekillerine ilgili notları ilettiğini de bizlere ifade etti.

Ak Parti İl Başkanı Sayın İsmail Altınöz’ün takip ettiği bir diğer konu ise; Balıklarkayası mevkiinde DSİ’ye ait alanların belediyeye terk edilerek, Karabük Belediyesinin Araç Çayı üzerinde hayata geçirmeyi düşündüğü projelerin önünü açmak.

Sayın Başkanla sohbetimizde ki en önemli konu; Karabük’lülük ruhu….

Çok net bir ifade kullandı; “Benden daha büyük Karabük milliyetçisi tanımıyorum…”

Bizler zaman zaman yazılarımızda aynı konuya dikkat çekiyor ve; “Ne yani, benim dedem Trabzon’dan, benim babam Maraş’tan gelmiş, ama biz 40 yıldır buradayız, şimdi biz Karabüklü değil miyiz?” eleştirileriyle karşı karşıya kalıyoruz.

Elbette Karabüklüsünüz..!

İşi burada, aşı burada, mezarı burada olan herkes bizim için Karabüklüdür.

Devam etti Sayın Altınöz; “Dikkat ederseniz ben geldikten sonra kurum müdürleri atamasında tamamen Karabüklü bir yapı oluştu, bu konuda ısrarcı ve kararlıyım…”

Ve o sohbette şunu söylemişti; “Bakın, başhekimlik içinde Nihat Yılmaz için uğraşıyorum..”

Bugün gelen haberlere göre Sayın İl Başkanı iddialarında ne kadar tutarlı olduğunu gösterdi. Sayın Başkan aynı ısrarı ve kararlılığı KARDEMİR’de de gösterdiğini ve bu konuda sürekli mücadele ettiğini bizlere ifade etti.

Gelelim Cumhur İttifakı ilişkilerine;

Sayın İl Başkanı çok net. “Bu güne kadar olabilecek hiçbir işe hayır demedim” diyor. Hatta ortağının mevkiidaşının talebi olan bazı konuları da yerine getirdiğini örneklerle ortaya koyuyor! O zaman birileri de; nerelere kimleri önerdiği noktasında tabanına hesap vermeli…!

Gelelim STK’lar noktasına; “Ben bir hukukçuyum, adaleti ve hakkaniyeti savunmaya mecburum, önümüzdeki dönem hiçbir şey eskisi gibi olmayacak; hak, hukuk ve adalet çerçevesinde hep birlikte ne gerekiyorsa onu yapacağız..” dedi

 

 

YORUMLAR


    0 YORUM