BAYRAMDA KARABÜK’E GELMEYİN!

Karabük Valiliği, il dışından Karabük’e gelecek olanların 14 karantinaya alınacağını açıkladı. Valilikten yapılan açıklamada, uygulamanın bugünden itibaren başladığı belirtildi. Açıklamada, şunlar kaydedildi: “Ramazan Bayramı ve yaklaşmakta olan yaz mevsimi nedeniyle, ilimize gelmeyi planlayan hemşehrilerimiz ve vatandaşlarımızın, 04.05.2020 tarihinden itibaren bulundukları ilden ayrılıp ilimize gelmeleri halinde, izolasyon amacıyla ilimiz dahilinde hazırlanan öğrenci yurtlarımızda 14 gün izolasyona […]

BAYRAMDA KARABÜK’E GELMEYİN!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 04 Mayıs 2020 - 22:53 'de eklendi ve 2.139 Kez Okundu


Karabük Valiliği, il dışından Karabük’e gelecek olanların 14 karantinaya alınacağını açıkladı.
Valilikten yapılan açıklamada, uygulamanın bugünden itibaren başladığı belirtildi.
Açıklamada, şunlar kaydedildi: “Ramazan Bayramı ve yaklaşmakta olan yaz mevsimi nedeniyle, ilimize gelmeyi planlayan hemşehrilerimiz ve vatandaşlarımızın, 04.05.2020 tarihinden itibaren bulundukları ilden ayrılıp ilimize gelmeleri halinde, izolasyon amacıyla ilimiz dahilinde hazırlanan öğrenci yurtlarımızda 14 gün izolasyona tabi tutulacaktır. İzolasyon süresinin sonunda Karabük’te bulunan ikametlerine gitmelerine gitmelerine izin verilecektir. İzin planlaması yapan vatandaşlarımızın bu durumu dikkate alarak hareket etmeleri gerekmektedir.”

YORUMLAR


    1 YORUM

    • B 5 Mayıs 2020

      Ne yasaği daha az önce kastamonunun koyunden üst komşum geldi, karantina başlayinca kacar gibi kastamonunun köyüne gittiler şimdi geri döndüler. Peki bun kişiler karantinaya alinmiycakmi 14 gün. Sonucta başka bir ilin köyunden geliyorlar. Habere inanasim gelmedi nedense. Karabuke giris yolu sadece otobanla olmuyor köylerden dolaşarak giriyorlar.

      Cevapla