BAYRAKTAR KARABÜK’TE

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Bayraktar hafta sonunu Karabük’te geçirdi. Pazar günü Karabük’e gelen Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Bayraktar’a, Başkanvekili Erdal Erdem ve bazı yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. İlk olarak Genel Müdür Necdet Utkanlar ve birim müdürlerinden brifing alan Bayraktar ve ekibi daha […]

BAYRAKTAR KARABÜK’TE
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 16 Kasım 2020 - 22:02 'de eklendi ve 56 Kez Okundu


Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Bayraktar hafta sonunu Karabük’te geçirdi.

Pazar günü Karabük’e gelen Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Bayraktar’a, Başkanvekili Erdal Erdem ve bazı yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. İlk olarak Genel Müdür Necdet Utkanlar ve birim müdürlerinden brifing alan Bayraktar ve ekibi daha sonra işletmeyi gezdi.

Sabah saatlerinde yönetim kuruluna başkanlık eden Alparslan Bayraktar, daha sonra  Karabük Valisi Fuat Gürel ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamlarında ziyaret etti.
Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirilen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Alparslan Bayraktar, Karabük Valisi Fuat Gürel’i makamında ziyaret etti. Vali Gürel ziyaretten ötürü Bayraktar’a teşekkür etti.
Bayraktar, Vali Gürel’in ardından Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret etti. Başkan Vergili, Bayraktar’a teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR


    0 YORUM