Başkan Vergili bildiğimiz gibi

Karabük’te, kadın öğretim görevlisi Fatma Yıldırım’ın (34) ayağı şehirlerarası otobüs terminalindeki yürüyen merdivenlere sıkıştı. Ayağı kurtarılarak hastaneye kaldırılan Fatma Yıldırım tedavisini İstanbul’da bir hastanede devam ettirmek istemesi üzerine Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, makam aracı olarak kullandığı kendi otomobilini tahsis etti, dünyaca ünlü cerrahları harekete geçirdi. Olay, akşam saatlerinde Şehirlerarası Otobüs Terminali karşısında bulunan üst […]

Başkan Vergili bildiğimiz gibi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 01 Haziran 2019 - 3:23 'de eklendi ve 655 Kez Okundu


Karabük’te, kadın öğretim görevlisi Fatma Yıldırım’ın (34) ayağı şehirlerarası otobüs terminalindeki yürüyen merdivenlere sıkıştı. Ayağı kurtarılarak hastaneye kaldırılan Fatma Yıldırım tedavisini İstanbul’da bir hastanede devam ettirmek istemesi üzerine Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, makam aracı olarak kullandığı kendi otomobilini tahsis etti, dünyaca ünlü cerrahları harekete geçirdi.

Olay, akşam saatlerinde Şehirlerarası Otobüs Terminali karşısında bulunan üst geçitteki yürüyen merdivende meydana geldi. Otobüsle Ankara’ya gidecek olan Karabük Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda Öğretim Görevlisi Fatma Yıldırım, yürüyen merdivenden indiği sırada sağ ayağı merdivenlere sıkıştı. Çığlıkları duyan taksi şoförleri butona basarak merdivenin hareketini durdurdu. Çevredekilerin ve gelen sağlık ekiplerinin müdahalesiyle Yıldırım’ın ayağı sıkıştığı yerden çıkarıldı. 3 parmağından yaralanan Fatma Yıldırım, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedaviye alınırken, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili hastanede kendisine ziyarette bulundu.

Başkan aracını tahsis etti, dünyaca ünlü cerrahları harekete geçirdi

Öğretim görevlisi Fatma Yıldırım, tedavisinin İstanbul’da bir hastanede sürdürmek istemesi üzerine Başkan Vergili, makam aracı olarak kullandığı kendi otomobilini Yıldırım’a tahsis etti. Talihsiz akademisyen makam aracının arka koltuğunda İstanbul’a götürüldü.

Başkan Vergili bununla da yetinmedi, kadın akademisyenin yola çıkmasının hemen ardından  kopan parmaklarının dikilmesi için dünyaca ünlü cerrahları da harekete geçirdi. Galatasaray teknik Direktörü Fatih Terim’in 2009 yılında Bodrum’da geçirdiği kazada kopan parmağını diken ve bayram tatili için Amerika’da ki oğlunun yanına gitmeye hazırlanan Acıbadem Hastaneleri Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Profesör Dr. Ufuk Nalbantoğlu’nun uçuşu ertelenirken, Nalbantoğlu ve meslektaşı Profesör Dr. Barış Kocaoğlu genç akademisyeni hastaneye gelişinde karşılayarak acilen ameliyata aldı. Dünyaca ünlü iki cerrahın başarılı operasyonu sonucu Yıldırım parmaklarına yeniden kavuştu.

YORUMLAR


    0 YORUM