Başkan Köse halk sofrasında

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu Belediyesi ve hayırseverler ortaklığında her akşam Merkez Camii altında kurulan iftar sofrasında vatandaşlarla birlikte orucunu açtı.  Ramazan ayı süresi boyunca iftarda evine yetişemeyen, yerli yabancı misafirlerimizin ve ihtiyaç sahiplerinin oruçlarını gönül rahatlığı içerisinde açabilecekleri iftar sofrasında vatandaşlarla birlikte olan Köse, iftar öncesi uzun süre sohbet etti.  Başkan Köse’ye; CHP […]

Başkan Köse halk sofrasında
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 10 Mayıs 2019 - 17:42 'de eklendi ve 368 Kez Okundu


Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu Belediyesi ve hayırseverler ortaklığında her akşam Merkez Camii altında kurulan iftar sofrasında vatandaşlarla birlikte orucunu açtı. 
Ramazan ayı süresi boyunca iftarda evine yetişemeyen, yerli yabancı misafirlerimizin ve ihtiyaç sahiplerinin oruçlarını gönül rahatlığı içerisinde açabilecekleri iftar sofrasında vatandaşlarla birlikte olan Köse, iftar öncesi uzun süre sohbet etti.  Başkan Köse’ye; CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Şahin, Belediye Meclis Üyeleri Onur Varlı ve Erol Altuntepe eşlik etti.
Köse, 11 ayın sultanı Ramazan ayını korumanın başkenti Safranbolu’da, Safranbolulularla birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Safranbolu Belediyesi ve hayırseverler tarafından hazırlanan iftar sofralarının ilgi görmesi ve insanların birlikte oruçlarını açmasının mutluluk verici olduğunu ifade eden Başkan Köse, “Tabii ki sadece bununla sınırlı kalmayacağız. Yine belediyemiz tarafından düzenlene organizasyonlar çerçevesinde Pazartesi gününden itibaren eski mahalle kültürünü, komşuluk ilişkilerini canlandıracağımız, gelecek kuşaklara bu kültürü anlatacağımız mahalle iftarlarımız başlayacak. Mahalle iftarlarımızda da yine vatandaşlarımızla birlikte olacağız. Ben hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, tuttuğumuz oruçların, ettiğimiz duaların kabul olmasını niyaz ediyorum” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM