BARTIN’A GELDİLER CEZAYI YEDİLER

 Ankara, Kayseri, İstanbul gibi illerden Bartın’a gelen motosikletli grubun gerçekleştirdiği etkinlikte yapılan kontrollerde maske takmayan ve sosyal mesafe kuralını ihlal eden 24 motosikletliye 21 bin 600 TL idari para cezası uygulandı. Ankara, Kayseri, İstanbul gibi illerden Bartın’a gelen motosikletli grubun Çeştepe köyü mevkiindeki Atılım Sanayi Sitesi bölgesinde toplu halde etkinlik gerçekleştirecekleri bilgisi üzerine Bartın İl […]

BARTIN’A GELDİLER CEZAYI YEDİLER
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 19 Eylül 2020 - 18:12 'de eklendi ve 459 Kez Okundu


 Ankara, Kayseri, İstanbul gibi illerden Bartın’a gelen motosikletli grubun gerçekleştirdiği etkinlikte yapılan kontrollerde maske takmayan ve sosyal mesafe kuralını ihlal eden 24 motosikletliye 21 bin 600 TL idari para cezası uygulandı.
Ankara, Kayseri, İstanbul gibi illerden Bartın’a gelen motosikletli grubun Çeştepe köyü mevkiindeki Atılım Sanayi Sitesi bölgesinde toplu halde etkinlik gerçekleştirecekleri bilgisi üzerine Bartın İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerce bölgede denetim yapıldı. Yapılan denetimde motosikletçilerin maske takmayıp sosyal mesafe kuralına da riayet etmeyerek İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararlarına aykırı hareket ettikleri tespit edildi. 24 motosikletliye maske takmamak ve sosyal mesafe kuralına uymamaktan toplam 21 bin 600 TL idari para cezası uygulandı. Ayrıca organizasyonu tertip eden dernekle ilgili olarak İçişleri Bakanlığı İSDEM sistemine ihlal kayıtları girildi. Motosikletli grup içerisinde yer alan şahısların karantina ihlalinde bulunup bulunmadıklarına yönelik kontroller ise JABS üzerinden gerçekleştirildi. Kontrollerde karantina/izolasyon kuralı ihlali olmadığı anlaşıldı.

YORUMLAR


    0 YORUM