BARTIN VE KARABÜK İL BAŞKANLARI BELLİ OLDU

Ali Babacan liderliğinde kurulan DEVA Partisinin Kurucu İl Başkanları birer birer belli oluyor. Batı Karadeniz Bölgesinde de teşkilatlanma çalışmalarına başlayan partinin, Bartın ve Karabük İl Başkanları belli oldu. DEVA Partisinin Bartın İl Başkanlığına bölgenin yakından tanıdığı bir isim atandı. Genç yaşta siyasete atılan, DYP İlçe Başkanlığının ardından 1999 yılında Anavatan Partisi’nden, 2004 yılında ise Ak […]

BARTIN VE KARABÜK İL BAŞKANLARI BELLİ OLDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 24 Haziran 2020 - 22:04 'de eklendi ve 1.229 Kez Okundu


Ali Babacan liderliğinde kurulan DEVA Partisinin Kurucu İl Başkanları birer birer belli oluyor. Batı Karadeniz Bölgesinde de teşkilatlanma çalışmalarına başlayan partinin, Bartın ve Karabük İl Başkanları belli oldu.

DEVA Partisinin Bartın İl Başkanlığına bölgenin yakından tanıdığı bir isim atandı. Genç yaşta siyasete atılan, DYP İlçe Başkanlığının ardından 1999 yılında Anavatan Partisi’nden, 2004 yılında ise Ak Parti’den Amasra Belediye Başkanı seçilen Ali Yıldırım artık DEVA Partisi İl Başkanı.

Öte yandan partinin Karabük İl Başkanlığı görevine ise İnşaat Mühendisi Yusuf Aydın atandı. Aydın daha önce Anavatan Partisi İl Sekreteri olarak görev yapmıştı. Her iki başkanda yetki belgelerini Genel Başkan Ali Babacan’ın elinden aldı.

YORUMLAR


    0 YORUM