Bartın iş dünyasının acı kaybı

Uzun yıllar Bartın, Zonguldak ve Karabük yöresinde müteahhitlik yapan iş, siyaset ve cemiyet hayatının duayen isimlerinden İbrahim Ay vefat etti. Bartın siyaset, cemiyet ve iş hayatının önde gelen isimlerinden İbrahim Ay tedavi gördüğü hastanede 70 yaşında vefat etti. Başta Bartın olmak üzere, Batı Karadeniz bölgesinde uzun yıllar inşaat ve taahhüt işleri yapan İbrahim Ay’ın naaşı […]

Bartın iş dünyasının acı kaybı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bu haber 23 Ocak 2019 - 17:37 'de eklendi ve 548 Kez Okundu


Uzun yıllar Bartın, Zonguldak ve Karabük yöresinde müteahhitlik yapan iş, siyaset ve cemiyet hayatının duayen isimlerinden İbrahim Ay vefat etti.

Bartın siyaset, cemiyet ve iş hayatının önde gelen isimlerinden İbrahim Ay tedavi gördüğü hastanede 70 yaşında vefat etti. Başta Bartın olmak üzere, Batı Karadeniz bölgesinde uzun yıllar inşaat ve taahhüt işleri yapan İbrahim Ay’ın naaşı ilk olarak memleketi Kozcağız’ın Cumhuriyet Meydanına getirildi. Merhumun ruhu için burada Kur’an-ı Kerim tilavet edilirken, eşi Serpil Ay, oğulları Burak ve Murat Ay’da taziyeleri kabul etti.

Ay’ın naaşı, Öğle Namazına müteakiben Kozcağız Merkez Camii’nda kılınan ve kalabalık bir topluluğun katıldığı cenaze namazının ardından Kozcağız Merkez Mezarlığına defnedildi. www.batikaradeniz.net olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

YORUMLAR


    0 YORUM